Truelife AIR Purifer P5 WiFi: Malý pomocník, který vykouzlí čistý vzduch

Truelife AIR Purifer P5 WiFi

Máte doma těžký vzduch, který jen tak nemizí? Může být, mnohé stavby jsou již starší a vlhčí. Případně můžete také bydlet na značně frekventovaném místě, jež se vyznačuje právě tímto typem vzduchu. Nic příjemného. Pomoct si ale můžete vcelku jednoduše, a ne nijak výrazně draze. Tedy v případě, že se nerozhodněte pro podřezání zdiva nebo jiné invazivní metody. Výborné řešení představuje malá kompaktní čistička vzduchu. Naším tipem je model Truelife AIR Purifer P5 WiFi, který jsme vyzkoušeli nedávno.

Viry, bakterie i prach se stanou minulostí

V první řadě je třeba předeslat, že se čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P5 WiFi vyznačuje maximální výkonností. Dokáže si poradit nejen s prachem, ale také s bakteriemi či viry. výjimkou není ani dnes tolik obávaný koronavirus. O čištění vzduchu se stará mimo jiné celkem šestinásobná filtrace, takže není vůbec nic ponecháno náhodě. Standardně dochází k odstranění 99,9 % polétavého prachu a 93,5 % těkavých látek organického původu. A kolik čistého vzduchu získáte za hodinu činnosti zařízení? Celkem 260 m3. Ideální je také pro alergiky.

Truelife AIR Purifer P5 WiFi

Truelife AIR Purifer P5 WiFi: Foto Radek Štěpán

Wifi a pohodové ovládání

Podobně jako u mnohých jiných spotřebičů podobného typu se dá čistička ovládat pomocí mobilního telefonu. Stačí mít jen WiFi, což je dnes prakticky všude samozřejmostí. Čistotu vzduchu poznáte díky specifickému barevnému indikátoru. Zelená značí nejčistší vzduch, modrá dobrou čistotu a žlutá s červenou jsou už pod úrovní. Jinak je samozřejmě kvalita také určována číslicemi. Čím nižší, tím lepší. 

Truelife AIR Purifer P5 WiFi

Truelife AIR Purifer P5 WiFi: Foto Radek Štěpán

Další funkce se určitě hodí

Výborný je třeba takový Ionizátor s technologií IonTrue®. O sterilizaci se stará UV lampa s technologií UVCAir®. Ovládání zvládnete jednoduše. Poradíte si buď v mobilu v aplikaci Tuya Smart, nebo přímo na dotykovém displeji. Dětský bezpečnostní zámek je samozřejmostí. Jinak lze také pohodlně přepnout do nočního režimu. Výměna filtru není nijak složitá, zvládnete ji pohodlně, zacvaknut je pouze na třech místech. V interiéru, kde jsme čističku zkoušeli, byl vzduch relativně čistý, reagovat začal přístroj v momentu, kdy se v kuchyňském koutu začalo vařit. Fungoval tedy bez větších problémů. Za cenu kolem 5000 korun paráda.

Truelife AIR Purifer P5 WiFi: Náhledové foto Radek Štěpán

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.