Toaletní stolek

Toaletní stolek: Skvělý společník každé ženy

Už vás nebaví čekat ve frontě na koupelnu? Že nic takového neznáte? Tak to nejspíše bydlíte pouze ve dvou. U čtyřčlenné rodiny je již bezesporu frekvence pohybu v koupelně mnohem vyšší. Řešení může tkvět ve stanovení harmonogramu její návštěvy. Komu by se ale chtělo vstávat brzy anebo naopak řešit večerní hygienu značně pozdě? Asi nikomu. Ženy přitom část péče o svůj zevnějšek mohou realizovat klidně i u toaletního stolku. Tento kus nábytku by si jistě měl najít místo i ve vašem interiéru.

Toaletní stolek

Zdroj obrázku: toaletnistolky.cz

V minulosti běžná záležitost

V dobách minulých byly toaletní stolky nedílnou součástí lidských příbytků. Jen si vzpomeňte na slavné aristokratické ložnice v různých zámcích a není co řešit. Právě tady lze najít rustikální starší toaletní stolky, které tvoří jednu z dominant ložnice. Nejčastěji jsou maximálně zdobné a jejich součástí jsou nejrůznější drahé materiály typu zlata a stříbra, případně jiných drahých kovů. Dnes jsou ale trendy zcela odlišné.

Moderní praktický pomocník

Současné modely toaletních stolků jsou vzhledově povedené. Sehnat je lze ve spoustě barevných odstínů. Moc hezky vypadají masivní variace třeba v dubu. Oblíbený je ale i ořech anebo bílé toaletní stolky. Všechno se odvíjí od výmalby v ložnici a také od dalšího nábytku, který se v této místnosti nachází. Při nákupu toaletního stolku se soustřeďte i na dostatek místa pro sady určené k malování a úpravě zevnějšku. Nezapomeňte ani na praktické zrcadlo.

Toaletní stolek

Zdroj obrázku: toaletnistolky.cz

Nakupujte kvalitní provedení

Při pořizování toaletního stolku nemyslete pouze na nejnižší pořizovací cenu. Nesmírně důležitá je kvalita provedení konstrukce a doplňků. Především kování musí fungovat bez problémů. Chcete-li při nákupu vsadit na jistotu, doporučujeme eshop Toaletnistolky.cz. K dispozici je zde spousta modelů v různých tvarových i barevných provedeních.

Zdroj náhledového obrázku: toaletnistolky.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Marie Nováková Odpovědět

    Toaletní stolky jsem hledala, máte je tu pěkné. 🙂 ovšem nakonec jsem ty nejpěknější jsem nalezla na bevedo.cz/kategorie/toaletni-stolky-0137 třeba si tam někdo vybere jako já.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *