Tlakový postřikovač Pro 8 PROFILINE

Tlakový postřikovač Pro 8 PROFILINE: Efektivní pomocník pro hobby i profi použití

Nanesení nátěru, olejového filmu anebo jakékoli jiné směsi na povrch dřeva či kovu patří mezi velmi často realizované činnosti. Především ve stavebnictví je nutné každou chvíli ošetřovat povrch nejrůznějších předmětů, konstrukcí, zdí a čehokoli ostatního. Používat na tento typ činnosti štětec je maximálně pracné a neefektivní. I proto se vyplatí nákup kvalitního tlakového postřikovače. Že nevíte, jaký model by byl optimální? Nevadí. V následujících řádcích vám doporučíme tlakový postřikovač Pro 8 PROFILINE.

Výkon na první pozici

Hodně důležitá je u každého tlakového postřikovače jeho maximální výkonnost. Zejména u některých menších provedení s ne příliš povedenou pumpou se s ní nesetkáme. Zmiňovaný model disponuje vysoce výkonnou pumpou, díky níž vznikne dostatečný tlak schopný zajistit dlouhodobou spolehlivou práci. Jednoduchý přenos zařízení zajistí ergonomické madlo. Ramenní popruh minimalizuje námahu. Široké nalévací hrdlo je vynikající v tom, že slouží jako trychtýř. Postřikovací tekutina se nedostane nikam jinam a její únik je eliminován.

Efektivní nanášení barev i olejů

Základem celého zařízení je vysoce kvalitní nádoba vyznačující se rezistencí vůči olejům. Těm odolá i samotná hadice. Nedílnou součástí tlakového postřikovače je vitonové těsnění. Hodí se pro disperze, penetrace a spolehlivé nanášení konzervačního oleje. Samozřejmostí je i manuální nastavení trysky nacházející se v mosazné postřikovací tyči.

Multifunkční využití

Moderní tlakový postřikovač Pro 8 PROFILINE si najde své využití v autodílnách, kde je zapotřebí nanést lak na jednotlivé automobilové díly. Výborným pomocníkem se stává na stavbě, kde je třeba impregnovat dřevo, lakovat kovové konstrukce anebo nanášet barvu na stěny. Při malování vám pomůže jak s nanesením penetrační vrstvy, tak i barvy. Ušetříte jak čas, tak i peníze. Barva bude totiž rozprášena zcela rovnoměrně a rychle.

Zdroj náhledového obrázku: postrikovac.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *