Tipy na koupelnové úpravy, které vám zjednoduší život!

Mít malou koupelnu nemusí být nutně problém! Stačí chytře uspořádat koupelnový nábytek a také vybrat ten vhodný!

Myslíte si, že víte, jak malou koupelnu vybavit? Raději si pročtěte naše tipy, pak už si jen budete vyčítat špatně zvolený nábytek!

Toaleta spojená s koupelnou

Malá koupelna a ještě ke všemu spojená s toaletou. Čistit si zuby jen kousek od WC není zrovna nejpříjemnější, proto je třeba promyslet, jak koupelnu uspořádat, aby byl pobyt v koupelně s toaletou příjemný.

Le BonZvolit můžete například oddělení pomocí otevřené koupelnové skřínky koupelnové sestavy Spaces Beton Le Bon. Ta nejen umyvadlo od toalety oddělí, ale zároveň také poskytne úložný prostor.

Otevřená nebo zavřená skříň?

V případě, že nebudete skříň do koupelny využívat jako ‘’dělidlo’’ toalety a umyvadla, pak raději zvolte uzavřený typ. Uzavřený úložný prostor působí lépe, věci jsou schované a koupelnový prostor tak vypadá čistší a uklizenější.

Velikost zrcadla

Na velikosti záleží, zvláště u zrcadel v koupelně. Rozhodně neplatí, že do malé koupelny se hodí jen malé zrcadlo. Opak je pravdou! Malé prostory se vám díky velkým zrcadlovým plochám opticky zvětší a zároveň se nebudou muset členové rodiny tísnit u jednoho malého zrcátka.

Pračka – Skutečně musí být v koupelně?

V mnohých koupelnách lze vidět nejen koupelnový nábytek, vanu, sprchu, ale také pračku! Přitom tento spotřebič může být i v jiné místnosti. Pokud nemáte žádnou ‘’technickou’’ místnost, pak jí lze umístit i v kuchyni. Přendáním pračky do jiné místnosti, získáte v koupelně cenný prostor!

Le Bon skříněVestavěné skříně jsou chytrým řešením pro malé koupelny! Na obrázku vestavěné, zrcadlové skříňky Le Bon.

Chytře řešené úložné prostory

Závěsné skříně do koupelny mohou zbytečně ubírat místo. Volbou vestavěných skříněk získáte nejen dostatek úložného prostory, ale zároveň také nebudete ‘’ukrajovat’’ volné místo v koupelně. Koupelna bude prostornější na oko i žití.

Máte nějaké vychytávky určené pro malé koupelny?

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *