Briliant

Sprchový kout Arttec Briliant je sázkou na jistotu

Doby, kdy byla základem každé koupelny především bytelná vana, jsou již dávno pryč. Mnozí lidé spíše tíhnou ke sprchovým koutům. Ty jsou mnohem praktičtější. Sprchování je podstatně rychlejší a není třeba se nikde zbytečně hrbit. Momentální nabídka sprchových koutů je skutečně velmi bohatá a vybrat si ten nejvýhodnější může být značně složité. Naším tipem je sprchový kout Arttec Briliant, na který se zblízka soustředíme v následujících řádcích.02-DSC_0750ed-web-800x600

Zdroj obrázku: hezkakoupelna.cz

Čvrtkruhový sprchový kout materiálově uspokojí

Základem každého kvalitního sprchového koutu je především materiál, z něhož je vyroben. Sprchový kout Arttec Briliant tuto skutečnost v pozitivním slova smyslu splňuje do posledního puntíku. Ryze český výrobce vybral pro tento kout čtvrtkruhový tvar, který je maximálně praktický. Vynikající je především mramorová vanička, jež je velmi odolná vůči mechanickému opotřebení a ostřejším nečistotám. Použité sklo je samozřejmě bezpečnostní, jeho šířka činí 5 mm a designově je vyvedeno ve variantě chinchila. Jde tedy o tónované sklo, přes nějž nelze vidět.

DSC_0769ed-web-800x600Zdroj obrázku: hezkakoupelna.cz

ALU rám a spolehlivé pojezdy

Základem celého sprchového koutu Arttec Briliant je bytelný chromovaný ALU rám, jenž ten zajistí maximální statiku konstrukce a také zajímavý vzhled. Sprchová zástěna navíc disponuje zdvojenými pojezdovými kolečky, která jsou zárukou naprosto tichého a hladkého chodu. Kolečka je navíc možné jednoduše vycvaknout, takže i údržba zdánlivě nedostupných míst je pohodlná a nekomplikovaná.

pan00953_1403776902-800x600

Zdroj obrázku: hezkakoupelna.cz

Koupelnový elegán

Vzhledově tento sprchový kout jistě zaujme a stane se tak doslova srdcem koupelny. V nabídce značky Arttec se ostatně jedná o nejoblíbenější model. Výborná je v neposlední řadě i jeho cena. Ta se v současnosti pohybuje okolo 8 000 korun, což je na opravdu kvalitní sprchový kout bezesporu velmi solidní. Naším tipeme je nákup modelu Briliant 90 Clear za akční cenu 7 190 korun!

Zdroj náhledového obrázku: hezkakoupelna.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *