Ulehněte do luxusu! Každý večer, každý den!

Toužíte po luxusním spánku? Pak je zapotřebí luxusního povlečení! prozradíme vám, které to je!

Spát si jako král? Nemusíte jím být, stačí, když si pořídíte luxusní ložní povlečení ze saténu!

Povlečení2

Proč saténové povlečení?

Důvodů je hned několik! Dostane vás hebkost, lehkost i finanční dostupnost tohoto luxusního povlečení!

1. Každý večer, každý den, po celý rok!

Ať je léto nebo zima v saténovém povlečení si užijete každou chvíli. Díky saténu a jeho speciálním vlastnostem budete chráněni před zimou i horkem. Termoizolace zabrání přehřívání i zimě, díky tomu budete spát tvrdě, klidně a bez buzení. Po probuzení pak budete plně odpočatí a připravení na všechny své povinnosti!

2. Doplnění domova

Svůj byteček či rodinný domeček jste si, jak se říká, vyšperkovali do posledního detailu, přesto však stále ještě chybí poslední třešnička… ? Ložní povlečení ze saténu je nejen skvělým společníkem pro noc, dodá také interiéru na vkusném stylu! Ložní prádlo lze sladit s doplňky ložnice a vytvořit tak místo útulné a moderní zároveň.

3. Nevšednost materiálu vás jen tak bavit nepřestane!

Zatímco v bavlněném povlečení si brzy dotyk bavlny ani neuvědomujete, u saténového ložního prádla budete každým dnem zcela unešení – z jemnosti, lehkosti, měkkosti. Satén bude každý den působit na všechny vaše smysly! Bude vám dopřávat luxusní pocit na dotek i pohled!

4. Snadná údržba je samozřejmostí!

I přes svou exkluzivitu se rozhodně není třeba obávat náročné údržby tohoto materiálu. Satén je nemačkavý, stačí jej tady vyprat a pak už jen zavěsit a nechat uschnout. Žádné žehlení! Satén je stále dokonale hladký, připravený k použití!

Povlečení3

Spojení materiálu?

Nemůžete dopustit na bavlnu? Bavlněné povlečení patří mezi oblíbené pro svou pohodlnost, ale vašemu domovu přinese atmosféru luxusu povlečení saténové. Jak spojit luxus a příjemné pohodlí? Řešením může být 100% bavlněný satén, který spojuje výhody bavlny a saténu!

Vyberte se své povlečení v nabídce obchodu mujpelisek.cz!

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *