Kalendář s chalupou
29/11/2015
Kategorie: Domácnost, Novinky

Tip na skvělý dárek: Originální kalendář z vlastních fotografií

Vánoce se kvapem blíží a sehnat ten správný dárek nemusí být vůbec jednoduché. Výborným a poměrně levným dárkem se může stát kalendář, jehož součástí budou vlastní fotografie. Nevíte, kde si jej sestavit a nechat vyrobit? Přece v HappyFoto!

Rodinné foto

V roli návrháře…

Sestavení kalendáře z fotek vám dává neomezené možnosti využití vaší kreativity. Volit budete moci jak nové fotografie pořízené chytrým telefonem či fotoaparátem, tak i starší třeba i černobílé snímky. Není problém zvolit i vlastní kresby, obrázky dětí a veškerý materiál, který lze naskenovat do počítače. Darovat jej můžete nejen o Vánocích, ale klidně i kdykoli v průběhu roku. Vy sami si totiž můžete zvolit měsíc, kterým bude začínat. Nemusí tedy jít i leden, ale klidně o březen či jiný měsíc.

Kalendář s kočkou

Originalita v luxusním provedení

Váš nový kalendář bude stoprocentně originální, jelikož si vyberete fotky, které budete sami chtít. Zvolit můžete i nejluxusnější verzi v nabídce společnosti HappyFoto. Tu představuje nástěnný fotokalendář na fotopapíru. Laboratoř zmiňované společnosti jej vyvolá chemickou cestou, tedy stejně jako v případě klasických fotografií. Vysoce kvalitní fotopapír navíc disponuje ochrannou vrstvou, která je ochrání před otisky prstů.

01_rodinaJednoduchá tvorba jakéhokoli kalendáře

K vytvoření kalendáře vám postačí pouze 13 fotografií. Určitě se dostanete i na zajímavou cenu. HappyFoto nabízí neustále nejrůznější slevové akce. Vyrobit si lze jak stolní, tak i plánovací, roční nebo jiný kalendář. Podívejte se na stránky HappyFoto a určitě si vyberete. Sestavení kalendáře je jednoduché a je vyzkoušeno, že to zvládne i sedmileté dítě! Po krocích budete vedeni k cíli v podobě vytvoření originálního kalendáře, který se neomrzí.

Ceník a další informace najdete na www.happyfoto.cz

Stolní kalendář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.