Párty stany AZRent

Počasí je vrtkavé, ale díky párty stanu vás nikdy nepřekvapí!

Nemůžete se dočkat, až pro své přátele a známé uspořádáte nezapomenutelnou zahradní párty? Ať už jde o oslavu narozenin, jubileum nebo jinou akci, nezapomeňte na rozmary počasí. Nenechte se ukonejšit prognózou meteorologů, podle které by mělo být nebe bez jediného mráčku. Jeden z Murphyho zákonů praví, že když se něco může pokazit, tak se to pokazí. A o nepředvídatelném počasí to platí minimálně dvojnásob. Naštěstí se nabízí jednoduché a maximálně efektivní řešení – schovejte jídelní tabuli pod přístřešek. V tomto ohledu vám přijde vhod pronájem party stanů, který zajišťuje společnost AZrent. A možná se vám budou hodit také další služby!

Party stany pro akce všeho druhu

Portfolio půjčovny AZrent čítá široké spektrum stanů, které se liší typem konstrukce a rozměry. Pro menší akce je jako stvořený párty stan Easy-up s rozměry 3 x 3 m a 6 x 3 m. Nůžková konstrukce umožňuje bleskurychlou a nenáročnou montáž, což ocení každý, kdo nemá s instalací stanových konstrukcí předchozí zkušenosti. Párty stanyEasy-up jsou velmi stabilní a nehrozí, že by v průběhu akce nastaly jakékoliv potíže. Za zmínku stojí také možnost vzájemného propojení více stanů.

 Párty stany

Pro pořadatele větších akcí jsou určeny trubkové stany. Montáž je náročnější (nicméně tu zajistí lidé z AZrent), ale využití velmi variabilní. Trubkové stany nachází využit jako taneční sály, společenské místnosti, zastřešení pódií apod. AZrent zároveň nabízí zapůjčení veškerého příslušenství v podobě osvětlení, stojanů na odpadkové pytle, popelníků a dalších prvků.

Osvětlený party stan

S čím ještě vám může AZrent pomoci?

Nechcete-li investovat do vybavení, které byste využili jen jednorázově, využijte výhodný pronájem. Půjčovna párty stanů nezapomíná ani na zákazníky, kteří si chtějí zapůjčit pivní chlazení, grily, topidla, pivní sety nebo zahradní nábytek.

Na služby AZrent se můžete stoprocentně spolehnout. Firma působí na trhu řadu let a od roku 2009 zajišťuje také base camp pro filmové štáby, velké svatební hostiny a narozeninové oslavy, kterých se účastní stovky lidí. Další informace o profesionálních službách půjčovny najdete na www.azrent.cz.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *