Regály na těžké věci

Těžký materiál efektivně uskladníte s paletovými regály

Pokud potřebujete v domácnosti či firmě skladovat těžký materiál, měli byste být dokonale připraveni. Optimální je jeho úschova v kvalitních regálech, které budou jednak sestavené přímo na míru a které jednak dokážou unést vyšší hmotnost. Zakoupíte-li nekvalitní sortiment, můžete se setkat s tím, že vám materiál samotné regály poničí a dojde také k jeho devalvaci. To samozřejmě nepotřebujete. Výbornou volbou jsou zejména paletové regály. Právě na jejich služby se soustředíme v následujících řádcích. Doporučíme také výrobce a prodejce tohoto sortimentu.

Regál na těžké věci

Kvalita na prvním místě

Na první pozici je nejen u regálů pochopitelně vysoká kvalita zpracování. Základem každého regálu by měl být bezesporu maximálně pevný materiál, který projde několika atesty. Samotné regály by měly také být vyrobeny na základě statického výpočtu. Jen tak dosáhnete toho, že budou maximálně pevná a dokážou stát i s vysokým zatížením. Při nákupu byste si určitě měli vyžádat osvědčení o splnění veškerých důležitých norem.

Vsaďte na osvědčeného výrobce!

Chcete-li mít jistotu nákupu vysoce kvalitního paletového regálu na míru, vyberte si osvědčeného výrobce. Tím je bezesporu společnost Regalsistem s.r.o. Ta v současné době slaví již 25. rok úspěšného fungování na trhu. Vybrat si zde můžete nejen paletové regály, jejichž základem je vysoce kvalitní ocel. Nosníky jsou navíc pozinkovány vysoce efektivní metodou  Sendzimir. I díky tomu jsou maximálně rezistentní vůči mechanickému poškození.

Regály

Své místo si najdou kdekoli

Regály od společnosti Regalsistem s.r.o. si najdou své místo kdekoli. Paletové jsou vhodné hlavně do provozů, kde se jezdí s vysokozdvižným vozíkem, který pohodlně uloží veškeré předměty a materiál přímo do regálů. Pokud si navíc paletové regály navrhnete sami dle prostor a vašich představ, bude práce v interiéru haly pohodlná a rychlá.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *