Termovizní měření
01/12/2015
Kategorie: Novinky, Stavba, Zateplení

Termovizní měření se vyplatí

Tepelné úniky jsou u mnohých staveb na denním pořádku. Určitě tak není od věci, když si majitel konkrétního domu zjistí, kde všude mu z interiéru uniká teplo a následně celou situaci optimálně vyřeší. Výbornou volbou je měření tepelných mostů za pomocí termovize. Právě kvalitní kamera s vysokým rozlišením dokáže bez větších problémů rozpoznat místa, kudy z budovy uniká teplý vzduch ven. Vy se tak na základě profesionálního měření můžete pohodlně rozhodnout, jaká opatření je nutné podniknout.

Profesionální termovizní měření

Jestliže chcete zjistit přesné hodnoty tepelných úniků z interiéru, využijte profesionálního vysoce přesného měření. Firma AW TERMO s. r. o. s obchodním názvem termohospital.cz nabízí možnost efektivního změření tepelných mostů nejen v domácnostech, ale i v v bytových domech a v jakýchkoli vytápěných objektech. Na trhu působí již od roku 2009 a nabízí kvalitní snímky za přijatelnou cenu.

Využití termovizeVyužití termovize

Špičková kamera zajistí přesné měření

Špičková termovizní kamera FLUKE 32 se širokoúhlým objektivem je schopna dokonale v maximálním rozlišení zajistit odhalení i minimálních anomálií. Díky takovýmto kvalitám měření vám bude stačit jen několik málo snímků. Při měření je využito i několik dalších přístrojů určených pro měření teploty a vlhkosti. Není problém si přístroje i zapůjčit pro dlouhodobější monitorování tepelných úniků. V ceně je zahrnuta samozřejmě i odborně vedená konzultace, jež pomůže efektivně vyhodnotit celou situaci.

Kdy realizovat měření termovizí

Klasiku představuje měření termovizí u starších staveb, které jsou prokazatelně nedostatečně izolované. Na první pohled lze prostě a jednoduše na mnoha místech zaznamenat tepelné úniky pouze pocitově. Termovize vše potvrdí. Výhodná je i kontrola novostavby v případě, že jste si nechali postavit dům na klíč. Díky měření poznáte tepelné mosty zapříčiněné vadou izolace a také nefunkčností otopné soustavy.

1 komentář
  1. smartmark@email.cz'

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.