Tefal Optigrill EE GC702D34

Chcete zažít dokonalost v grilování? Pokud ano, vsaďte na skvělý elektrický gril Tefal Optigrill EE GC702D34. Jedná se o inteligentní gril, který je schopen efektivně změřit celkovou tloušťku a množství ingrediencí a následně přizpůsobit vše jejich dokonalé přípravě. Optimalizována je tak jednak celková intenzita grilování a jednak čas, po který je pokrm připravován. Příkon 2 000 W a voňavé maso či jiné ingredience vám budou dostatečnou dokonalou odměnou za vaši kulinářskou snahu. Naše Tefal gc 702d Optigrill recenze vám prozradí o tomto skvělém kousku mnohem více.

Skvělých 6 grilovacích programů

U zmiňovaného modelu grilu si budete moci vybírat z celkem 6 různých grilovacích programů. Pokud budete chtít připravit šťavnatý propečený hamburger, zvolíte přímo program, který je na přípravu této speciality určený. To samé se týká i grilování drůbežího masa, ryb anebo masa červeného. Pokud si nebudete jisti automatikou, stačí zvolit manuální režim, pomocí kterého si přesně navolíte teplotu a další vlastnosti grilu. Budete tak mít jistotu skvělého pokrmu.

Displej dokáže měnit barvu

Na první pohled by se dalo říct, že změna barev displeje je další z nesmyslných věcí, které ke grilování nepatří. Opak je ale pravdou, jelikož barva se mění v závislosti na celkové míře a fázi pečení masa. Vy tak budete mít kontrolu na grilováním v kterémkoli okamžiku. Stačí se jen podívat na barvu a máte jistotu, že se vám maso nepřipálí a nezpůsobíte si tak zcela zbytečnou škodu. K vypočítání barvy dochází na základě propočtu celkové tloušťky masa. Jinak budete upozorněni i zvukovým signálem.

Jednoduchá údržba na jedničku

Mnohé hlavně velké grily jsou typické velmi náročnou údržbou. Dostat se ke všem komponentům bývá většinou velmi náročné a v podstatě nemožné. Grilovací pláty budete moci velmi pohodlně vyjmout a omýt, a to klidně i v myčce na nádobí. Veškerý tuk přitom bude mimo v odkapávací misce.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *