Osvětlení

Posviťte si na to

Světlo je pro každého z nás životně důležité. Už dávno jsme si zvykli, že si můžeme rozsvítit, kdykoli potřebujeme, zařizujete-li nový byt nebo dům, je třeba jej vybavit dostatkem svítidel a osvětlení. Až půjdete vybírat svítidla, je důležité si uvědomit, že osvětlení není pouze samotné svítidlo, ale také světelný zdroj je podstatný. Odborníci doporučují nejprve vybrat vhodnou žárovku, která dostatečně osvětlí celou místnost a teprve podle ní potom vybírat svítidlo.

O správném výběru žárovky se toho již namluvilo dost a dost a stejně se všichni na výběru neshodnou, není tedy možné poradit každému ideální zdroj světla. Výběr svítidla je zase otázkou vkusu, zajisté chcete vašemu interiéru dopřát co nejvíce světla, proto je dobré nechat si spočítat, jaké svítivosti by pro konkrétní místnost měla svítidla dosáhnout v ideálním případě. Potom už nikdy nebudete mít v interiéru tmu. Odborníci s mnohaletými zkušenostmi na vás čekají ve světelném studiu Aulix, kde vám poradí, jaké svítidlo si máte vybrat, pokud si nevíte rady, vypracují vám zde kompletní návrh osvětlení. Uvidíte zde celou řadu klasických i luxusních svítidel, která si můžete na vlastní oči prohlédnout a vybrat si, už žádné kupování zajíce v pytli jen podle obrázku na internetu.

Při výběru myslete na to, kde budete svítidlo využívat. V kuchyni je třeba volit osvětlení jednoduché, které místnosti poskytne dostatek světla a přitom nebude nijak výrazné, dominantou kuchyně by měla zůstat kuchyňská linka. U obývacího pokoje je to zase obráceně, zde si můžete dovolit výraznější extravagantnější lustr, při dostatečné výšce stropu můžete sáhnout i po závěsné variantě. Tyto lustry jsou zcela výjimečné, vyrobené z kombinace vysoce kvalitních materiálů tak, aby poskytovaly dostatek světla a zároveň plnily designovou funkci.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *