Automyčka Express

Svůj vůz nemusíte čistit doma: Využijte Automyčky Express

Každý z nás se snažil minimálně jednou umýt svůj automobil doma. Najdou se i lidé, kteří preferují domácí mytí, díky domnělé úspoře. Opak je ovšem pravdou, jelikož profesionální mytí aut je mnohem šetrnější k vašemu vozu, k životnímu prostředí a také k vaší peněžence! Nevěříte? Přesvědčíme vás o tom v následujících řádcích, v nichž si popíšeme služby jedné z  nejrozsáhlejších sítí automyček v České republice, kterou představuje Automyčka Express.

Kvalita na prvním místě

V první řadě bychom měli v souvislosti s profesionálním mytím vozů zmínit vysokou kvalitu. Doma máte většinou k dispozici ne příliš kvalitní saponáty mycí prostředky včetně často nevhodné vysokotlaké myčky. Automyčka Express nabízí kompletní vyčištění nejen kapoty a veškerých vnějších částí vozu, ale i jeho interiéru. Spolehnout se budete moci na speciální čistění vnitřních částí automobilu. O celkové kvalitě hovoří i fakt, že je veškerá činnost myčky certifikována dle platných norem EU – ISO 9001 a ISO 14001. O vysoké kvalitě hovoří i mnohé klidné reference zákazníků, kteří oceňují především precizní ruční mytí aut.

Automyčka Express Ostrava

Vše v souladu s ekologií

Myjete-li vaše auto doma, často dochází k vypouštění nejrůznějších látek, které jsou v přírodě nebezpečné. Často jde voda se saponáty přímo pod povrch země a může dojít k vsakování škodlivých látek do půdy. Moderní profesionální myčka zmiňované společnosti je ekologická a není se tak třeba obávat znečištění životního prostředí.

Dokonalá dostupnost

Spolehnout se budete moci i na maximální dostupnost této sítě automyček. Nacházejí se totiž v nejznámějších obchodních centrech po celé České republice. Konkrétně je najdeme v Praze, Ostravě, Plzni, Brně a mnohých dalších městech. Pohodlně tak váš vůz přistavíte a můžete jít například nakupovat.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *