Dřevěné žaluzie

Stylové dřevěné žaluzie

Dřevěné rolety jsou dnes součástí nabídek mnohých společností zabývajících se zastíněním interiéru. Není se čemu divit, jelikož právě dřevo dokáže nabídnout v domácnosti dokonalou harmonii se vším všudy. Podívejme se tedy na to, proč si do domácnosti pořizovat právě kvalitní dřevěné rolety. Společně se přesvědčíme o tom, že důvodů je velké množství.

Neotřelý luxusní vzhled dřevěných rolet

Na prvním místě v řadě výhod dřevěných rolet je bezesporu jejich neotřelý zcela inovativní design. Své místo si najdou jak v nejrůznějších novostavbách, tak i v rodinných domech staršího charakteru. Dřevo totiž v podstatě vždy bude splňovat požadavky na dobový interiér, takže není problém například venkovní dřevěné žaluzie instalovat i do památkově chráněných domů. I přesto se ale jedná o designový prvek jedné z nejvyšších kategorií.

Přírodní materiál dokonale reguluje míru osvětlení

Dřevěné rolety jsou i díky ekologickým úpravám povrchu dřeva ryze přírodní a maximálně stabilní. Díky velmi důmyslně řešenému mechanismu se setkáme i s tím, že umí vynikajícím způsobem regulovat šířku mezery mezi konkrétními lamelami. Precizně si tak budete moci ovládat míru světla v místnostech dle vaší potřeby. Dřevěné rolety také dokážou ochránit okna při případném průvanu a možném extrémně rychlém zabouchnutí. Okno může být dokonce rozbito, což si pochopitelně nikdo nepřeje. Dřevo tou na rozdíl od látky nebo tenkého hliníků dokonale zabrání.

Další přednosti dřevěných rolet

Mimo již zmiňované vlastnosti dokážou dřevěné žaluzie pomoct v ochraně domácnosti před únikem tepla z interiéru a také před hlukem pocházejícím z okolí. Tepelné úniky přitom mohlo být eliminovány až o celkových 25 %, což je úctyhodné číslo. Ochrana před zvuky je všeobecně vyšší o 16 dB. Díky dřevěným žaluziím se také zvýší ochrana interiéru vašeho domu. Pronikání zejména přes ty exteriérové je velmi složité.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *