Kamenná umyvadla jsou stále oblíbenější

Moderní koupelna je snem každého z nás. V současné době velí trendy k využití nejrůznějších ryze přírodních materiálů, které vypadají v interiéru hodně zajímavě. Typické je kupříkladu využití klasického štípaného kamene, který byl v dobách dávno minulých nedílnou součástí nejednoho rodinného domu. My se v následujících řádcích soustředíme na výběr kamenných umyvadel, která vypadají v jakémkoli interiéru zcela neotřele. My se podíváme na tři zajímavé modely, které nabízí eshop Můj domeček.

Černé umyvadlo z přírodního kamene Divero

Umyvadlo Divero z přírodního kamene Black dokáže vytvořit i ze zdánlivě obyčejné koupelny doslova a do písmene klenot. Vyznačuje se vysoce kvalitní povrchovou úpravou, která zajsití velmi pohodovou údržbu. Umyvadlo je zcela originální, jelikož každý z modelů se liší jednak odstínem barvy a jednak také rýhováním kamenné plochy. Nikdo jiný tak ve své domácnosti takovýto model mít v žádném případě nebude.

Umyvadlo z černého kameneUmyvadlo z černého kamene

Unikátní umyvadlo z přírodního kamene Tortona

Zcela jedinečné je také umyvadlo vyrobené z čistě přírodního hrubého kamene Tortona. Opatřeno je samozřejmě vysoce jakostní povrchovou úpravou, nicméně vzhled si zachovává ryze přírodní, a to v podobě krásného štípaného masivního kamene. Každý kus je pochopitelně zcela originální, takže jej také nebude mít nikdo jiný a vy se budete moci chlubit jedinečným skvostem.

Umyvadlo z kamene TortonaUmyvadlo z kamene Tortona

Umyvadlo mramor Salermo

Máte-li raději ryze lesklý jemný povrch, vyplatí se model z mramoru Salermo. Toto umyvadlo vypadá také luxusně a svým vzhledem uchvátí každého příchozího. Pohodlně se také udržuje, takže bude neustále vypadat perfektně. Stačí jej pouze čas od času setřít navlhčeným hadříkem a máte vyhráno. Bez větších potíží designově zapadne do každé koupelny laděné do nejrůznějších barevných odstínů.

Mramorové umyvadlo SalermoMramorové umyvadlo Salermo

 

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *