24/03/2016
Kategorie: Koupelna, Novinky

Kamenná umyvadla jsou stále oblíbenější

Moderní koupelna je snem každého z nás. V současné době velí trendy k využití nejrůznějších ryze přírodních materiálů, které vypadají v interiéru hodně zajímavě. Typické je kupříkladu využití klasického štípaného kamene, který byl v dobách dávno minulých nedílnou součástí nejednoho rodinného domu. My se v následujících řádcích soustředíme na výběr kamenných umyvadel, která vypadají v jakémkoli interiéru zcela neotřele. My se podíváme na tři zajímavé modely, které nabízí eshop Můj domeček.

Černé umyvadlo z přírodního kamene Divero

Umyvadlo Divero z přírodního kamene Black dokáže vytvořit i ze zdánlivě obyčejné koupelny doslova a do písmene klenot. Vyznačuje se vysoce kvalitní povrchovou úpravou, která zajsití velmi pohodovou údržbu. Umyvadlo je zcela originální, jelikož každý z modelů se liší jednak odstínem barvy a jednak také rýhováním kamenné plochy. Nikdo jiný tak ve své domácnosti takovýto model mít v žádném případě nebude.

Umyvadlo z černého kameneUmyvadlo z černého kamene

Unikátní umyvadlo z přírodního kamene Tortona

Zcela jedinečné je také umyvadlo vyrobené z čistě přírodního hrubého kamene Tortona. Opatřeno je samozřejmě vysoce jakostní povrchovou úpravou, nicméně vzhled si zachovává ryze přírodní, a to v podobě krásného štípaného masivního kamene. Každý kus je pochopitelně zcela originální, takže jej také nebude mít nikdo jiný a vy se budete moci chlubit jedinečným skvostem.

Umyvadlo z kamene TortonaUmyvadlo z kamene Tortona

Umyvadlo mramor Salermo

Máte-li raději ryze lesklý jemný povrch, vyplatí se model z mramoru Salermo. Toto umyvadlo vypadá také luxusně a svým vzhledem uchvátí každého příchozího. Pohodlně se také udržuje, takže bude neustále vypadat perfektně. Stačí jej pouze čas od času setřít navlhčeným hadříkem a máte vyhráno. Bez větších potíží designově zapadne do každé koupelny laděné do nejrůznějších barevných odstínů.

Mramorové umyvadlo SalermoMramorové umyvadlo Salermo

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.