Stylová vestavná trouba Mora VT 538 MX

Každá kuchyně si zaslouží kvalitní troubu, jež obstará veškeré pokrmy, které si doma budete připravovat. Určitě není od věci volit model, který svou kvalitou a funkcemi dokáže uspokojit i velmi náročného zákazníka. V následující recenzi se zaměříme na vestavnou troubu od společnosti Mora. Konkrétně se bude jednat o model Mora VT 538 MX. Buďme tedy konkrétní a soustřeďme se na její přednosti i negativa.

Nerezový elegán

Nejdůležitější je pro klasické vestavné elektrické trouby vzhled čelního panelu. Ten jediný je totiž viditelný. Zmiňovaný model nabízí nerezový vzhled také spousty funkcí. Tato multifunkční vestavná trouba jich má celkem 9. Hned na počátku bychom měli upozornit na program Water Clean, který pomůže interiér trouby dokonale vyčistit a zbavit veškerých i hodně připečených zbytků jídel a nečistot. V mnoha jiných modelech troubu očistit dle vašich potřeb bohužel vůbec nelze. Horní kruhové těleso disponuje výkonným ventilátorem a kvalitní je i osvětlení trouby.

Grilujte, šetrně rozmrazujte

Výborný je u této vestavné trouby také elektrický gril. Připravit si tak budete moci šťavnaté steaky, kuře, nebo klidně i zeleninu. Rošty se nacházejí ve dvou úrovních a jsou důmyslně vysunovatelné. Regulovat můžete teplotu od 50 do 250 stupňů. Extrémně šetrný je i proces rozmrazování potravin. Jmenovat bychom měli i fakt, že základem trouby je speciální smalt ECE, což značí sousloví Eco Clean Enamel. Důležitou roli hraje i chladicí systém dvířek.

A co ostatní přednosti?

Samozřejmostí jsou u tohoto spotřebiče i elektronické hodiny s pohodlným dotykovým ovládáním. Eenergeticky se trouba řadí to třídy A++ a spotřeba, tedy příkon činí 3,3 W. Trouba disponuje i dětskou pojistkou a možností využití horkovzdušného ohřevu a pečení. Dobu samotné přípravy pokrmu si navolíte podle svých potřeb. Ovládání je komfortní, takže nebude potíž nastavit si cokoli, co vám pomůže k přípravě skutečných specialit.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.