IMAG0415

Stolní fotbal přinese kopec zábavy

Domácí stolní fotbálek je něčím, co doma vyloženě nepotřebujete. Jedná se ale o zaručenou obranu proti nudě na mnohých společenských akcích konaných u vás doma. Rodinné návštěvy jsou často poměrně fádní a právě stolní fotbálek může myšlenky i jinak upjatých lidí posunout úplně někam jinam. Pokud si myslíte, že stolní fotbálek může být drahý a vy si jej třeba nabudete moci dovolit, pak nemáte úplně pravdu. Tedy alespoň v případě, že nepotřebujete profesionální.

Stolní fotbal v levném pojetí

Ideální volbou jsou hobby fotbálkové stoly, které se dají koupit za cenu okolo 3000 korun. Tyto fotbálky jsou osazeny tyčemi o průměru 13 milimetrů a madly, která jsou poněkud menší. Rozdíl mezi profi fotbálkem s tyčemi o průměru 16 milimetrů je ale minimální a cenově jsme úplně někde jinde. Profesionální fotbálky jdou cenově od nějakých 10 000 nahoru. U tohoto nízkorozpočtového stolního fotbalu také absentuje krycí sklo a led osvětlení. Dalším rozdílem je sklon hrací plochy i jednotlivých bran. Počítejte si tím, že míč se někdy zastaví na místě, kde to nečekáte.

Profi fotbal je pro zapálené hráče

O faktu, že stolní fotbal profesionálního typu pozná i amatér, nemusí být řeč, nicméně profi fotbálky jsou určeny spíše pro skutečně zapálené hráče s pokročilými dovednostmi. Většinou jsou tyto fotbálky také k dispozici pouze v restauracích a na veřejných místech.

Multifunkční herní stůl pro děti

Jestliže chcete udělat radost sami sobě a také vašim dětem, pak je ideální dětský stolní fotbal v kombinaci s různými dalšími hrami. Většinou v sobě stůl pojímá ještě kulečník a také stolní tenis plus několik dalších menších her. V levném pojetí nabízí takový stolní fotbal bazar. Klidně se dá koupit i za několik set korun. Set na fotografii byl pořízen přes nejznámější internetový bazar za pouhých 500 korun.

Zdroj náhledového obrázku: Vlastní archiv Radka Štěpána

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *