Stínící síť

Stínící sítě jako efektivní ochrana soukromí

Letní sezona už je prakticky za rohem a spousta z nás se nemůže dočkat pohodových chvilek na zahradě. Mít vlastní komfort se vším všudy hned u domu určitě stojí za to. Velmi důležitou roli přitom hraje také dostatek soukromí. Většina domácností se vyznačuje tím, že před domem je bytelný betonový plot a na zahradě se už řeší levnější drátěná varianta. Ano, ploty z poplastovaného drátu jsou skutečně levné a kvalitní. Nedokážou ovšem zabránit zvídavým pohledům sousedů a kolemjdoucích. Efektivní řešení představují stínící plachty. Proč právě ony, nač si dát pozor při jejich pořizování a kde je zakoupit?

Stínící síť

Zdroj obrázku: peplachy.cz

Proč zakoupit stínící sítě na plot?

Důvodů hovořících pro stínící sítě by se našla spousta. Tím prvním je jejich expresní instalace. Stínění máte vyřešeno do několika minut. U tújí nebo jiných dřevin by bylo nezbytné čekat i několik let. Moderní stínící sítě jsou navíc maximálně pevné a odolné. Nějaký vítr je hned tak nezničí a po čase nijak výrazně neztrácejí ani barvu. Můžete si být jistí, že vydrží klidně i několik desítek let. A míra zastínění? Volit ji můžete dle typu konkrétní plachty. Přinést mohou až 90% stínivost.

Při výběru buďte obezřetní

Před nákupem se určitě zaměřte na parametry stínící sítě. Důležitá je zejména jakost polyetylenu, z něhož se sítě vyrábějí. Dále se zaměřte na systém ukotvení sítí. Optimální je, když disponují pevnou slonovou šňůrou, díky které se upevní přímo v perforaci na plot. Kratší strany mohou být opatřeny ještě navíc kovovými očky. Zmínit bychom měli i barvu sítí. Nejčastěji se prodávají v přirozeném khaki provedení.

Stínící síť

Zdroj obrázku: peplachy.cz

Nakupujte pohodlně a rychle online

Optimální je nakoupit přímo online u výrobce plachet a sítí. Ten nabídne nejenom spousty nejrůznějších variací, ale především výhodnou cenu. Naším tipem je portál peplachty.cz. Právě tady si můžete vybrat jak kvalitní stínící sítě, tak i spousty zakrývacích plachet.

Zdroj náhledového obrázku: peplachy.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *