Stínící síť

Stínící sítě jako efektivní ochrana soukromí

Letní sezona už je prakticky za rohem a spousta z nás se nemůže dočkat pohodových chvilek na zahradě. Mít vlastní komfort se vším všudy hned u domu určitě stojí za to. Velmi důležitou roli přitom hraje také dostatek soukromí. Většina domácností se vyznačuje tím, že před domem je bytelný betonový plot a na zahradě se už řeší levnější drátěná varianta. Ano, ploty z poplastovaného drátu jsou skutečně levné a kvalitní. Nedokážou ovšem zabránit zvídavým pohledům sousedů a kolemjdoucích. Efektivní řešení představují stínící plachty. Proč právě ony, nač si dát pozor při jejich pořizování a kde je zakoupit?

Stínící síť

Proč zakoupit stínící sítě na plot?

Důvodů hovořících pro stínící sítě by se našla spousta. Tím prvním je jejich expresní instalace. Stínění máte vyřešeno do několika minut. U tújí nebo jiných dřevin by bylo nezbytné čekat i několik let. Moderní stínící sítě jsou navíc maximálně pevné a odolné. Nějaký vítr je hned tak nezničí a po čase nijak výrazně neztrácejí ani barvu. Můžete si být jistí, že vydrží klidně i několik desítek let. A míra zastínění? Volit ji můžete dle typu konkrétní plachty. Přinést mohou až 90% stínivost.

Při výběru buďte obezřetní

Před nákupem se určitě zaměřte na parametry stínící sítě. Důležitá je zejména jakost polyetylenu, z něhož se sítě vyrábějí. Dále se zaměřte na systém ukotvení sítí. Optimální je, když disponují pevnou slonovou šňůrou, díky které se upevní přímo v perforaci na plot. Kratší strany mohou být opatřeny ještě navíc kovovými očky. Zmínit bychom měli i barvu sítí. Nejčastěji se prodávají v přirozeném khaki provedení.

Stínící síť

Nakupujte pohodlně a rychle online

Optimální je nakoupit přímo online u výrobce plachet a sítí. Ten nabídne nejenom spousty nejrůznějších variací, ale především výhodnou cenu. Naším tipem je portál peplachty.cz. Právě tady si můžete vybrat jak kvalitní stínící sítě, tak i spousty zakrývacích plachet.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *