Stěhování TRIP

Stěhování bytů může být pohodlné, levné a rychlé

Potřebujete se přestěhovat z jednoho bytu do druhého anebo do rodinného domu co nejrychleji a nejlevněji? Pokud ano, zapomeňte na převážení vybavení svépomocí a určitě vybírejte profesionální firmu, která takovéto služby poskytuje. Výbornou volbou je společnost Stěhování TRIP, která nabízí spousty výhod, na něž se zaměříme.

Precizní plán je nesmírně důležitý

Stěhování se řadí mezi poměrně náročné činnosti a stoprocentně se vyplatí naplánovat si veškeré věci co možná nejpečlivěji. U zmiňované firmy si budete moci objednat služby specialisty, který s vámi celou situaci zcela zdarma a nezávazně prokonzultuje. S předstihem si díky tomu budete moci naplánovat jednotlivé činnosti a dozvíte se i přibližnou dobu trvání celé akce. Na základě zjištěných konkrétních údajů vám bude sdělena i předpokládaná cena za všechny služby včetně nejrůznějších nestandardních úkonů, jako je například stěhování klavírů a jiných těžkých věcí.

Stěhování bytu

Bezpečnost především

Spolehnout se budete moci na absolutně bezpečný a rychlý průběh celého stěhování. O dovoz obalového materiálu, jako jsou třeba bublinkové fólie, smršťovací fólie či lepicí pásky, se nebudete muset starat. Firemní automobily má tato společnost vybaveny, aby nedošlo k poškození převážených věcí. Kompletní stěhování bytů je pojištěno, a to do celkové výše 1 000 000 Kč. O svůj majetek tak nemusíte mít absolutně žádný strach.

Ostatní výhody profesionálního stěhování

Budete-li si přát, lze si nechat nábytek smontovat, následně zase sestavit a rozmístit do místností. Zapůjčit si budete moci i krabice pro převoz menších soukromých věcí. Přestěhovat se můžete klidně i o víkendu, jelikož zmiňovaná stahovací firma nabízí své služby i o víkendech. Za velkou výhodu lze považovat i urychlení realizace stěhování, již dokáže zajistit do pouhých 2 hodin od objednávky.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *