Lešení

Stavba většího objektu: Jaké lešení se vyplatí shánět

Plánuje vaše firma stavbu velkého objektu, případně se rozhodujete vy jako subdodavatelé stavebních prací o tom, že budete realizovat nějaký projekt? Ať už je vaše situace jakákoli, vyplatí se přemýšlet především nad veškerým vybavením, jež budete k realizaci potřebovat. Mezi typické patří stoprocentně také lešení. Mnohé opěrné konstrukce musí být vysoce kvalitní a nabízet ty správné služby pro řešení konkrétních činností. My se na různé druhy lešení i bednění zaměříme a doporučíme také firmu nabízející prodej, pronájem a servis tohoto sortimentu.

Klasické fasádní lešeňové systémy

Pro standardní zdění ve výškách a nahazování fasády je zapotřebí mít kvalitní fasádní lešení. Při jeho nákupu se vyplatí soustředit se na některé základní věci. Především jde o jednoduchý a rychlý systém montáže celé konstrukce. Optimální je, když jsou jednotlivé komponenty lehké a zároveň maximálně pevné. Při manipulaci s nimi si dokážete ušetřit hodně sil.

Nákup bednění a jiných komponentů

Velmi důležité je také kvalitní bednění. Potřebovat ho budete především k vylití stropních konstrukcí a zdí ve výškách. Jednotlivé součásti celého systému by měly být pevné a dokonale do sebe zapadat. Nedojde tak k případnému úniku betonu. Jinak se určitě vyplatí nakoupit i některé další důležité věci, jež se přímo dotýkají stavby jako takové. Typické je třeba mobilní oplocení. Díky němu předejdete nepříjemným situacím, kdy by se na stavbu mohl dostat nežádoucí osoby. Při jejich případných úrazech byste mohli mít velké potíže.

Stěnové bednění

Zdroj obrázku: scaserv.cz

Potřebujete realizovat nákup, pronájem, nebo servis?

Ještě nevíte, zdali byste spíše potřebovali lešení nebo cokoli jiného zakoupit? Zdá se vám jeho cena příliš vysoká? Není problém si ho pronajmout. U společnosti SCASRV můžete využít obou služeb a také profesionálního servisu.

Zdroj náhledového obrázku: scaserv.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *