Londýn

Fototapety s motivy měst oživí jakoukoli místnost

Rádi byste svůj interiér nějakým způsobem zútulnili, aby bylo opravdu vidět, že v něm někdo bydlí. Váš vlastní rukopis je v tomto ohledu nesmírně důležitý a volit je možné hned několik alternativ oživení jakéhokoli interiéru. Výbornou volbou jsou bezesporu moderní fototapety, jejichž součástí je vyobrazení velkých měst. Právě jejich nejznámější symboly mohou být součástí i vašeho bytu či domu. Bez problémů si tak můžete připadat třeba jako v NewYorku, Londýně anebo kdekoli jinde na světě. Jaké tapety se snímky velkoměst jsou tedy dnes nejoblíbenější?

Eiffelova věž

Zdroj obrázku: perfektnitapety.cz

Londýn ze všech možných pohledů

Nesmírně poutavě působí metropole Velké Británie z mnoha různých úhlů pohledu. Tradiční jsou vyobrazení slavných staveb, mezi které se řadí Big Ben, Tower Bridge anebo mnohé jiné. Nemohou ale chybět ani jiné symboly Londýna. Tradiční autobus v červené barvě je s touto metropolí spjat natolik, že si jej v podstatě nedokážeme představit nikde jinde. Stejně tak jsou moc hezké přímo výjevy z londýnských ulic, jimiž se prohánějí nejrůznější vozy. Na těch je často složitější poznat charakter tohoto velkoměsta.

Zamilovaná Paříž

Mezi hodně známé moderní fototapety s městem patří ty, jež vyobrazují Paříž. Město všech zamilovaných dokáže nabídnout skvostné pohledy. Třeba taková Eiffelova věž jak na snímcích ve dne, tak i v noci vypadá kouzelně. Jinak se mnohdy vyobrazují také další motivy typu nočních pařížských klikatých uliček. Poměrně známý je i pohled na Louvre, případně i sídla panovníků ve Versailles.

San Francisco

Zdroj obrázku: perfektnitapety.cz

Můžete zůstat klidně doma

Že příliš nemusíte tématiku cizích velkoměst? Nevadí! Klidně lze volit třeba i Prahu a její kouzelná zákoutí. Podívejte se ostatně sami na https://www.perfektnitapety.cz/fototapety-na-zed. Najdete tady obrovské množství fototapet nabízejících spousty motivů.

Zdroj náhledového obrázku: perfektnitapety.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *