Střechy Novák

Stavba střechy bez práce: Nechte si ji zrealizovat na klíč

Uvažujete o realizaci novostavby nebo o výměně stávající střechy za novou? Pokud ano, rozhodně se vyplatí vědět, jakým způsobem postupovat. Jen málokdo dokáže střechu řešit svépomocí. I proto není od věci najít si spolehlivého partnera, který je schopen zajistit veškeré činnosti, jež s realizací nové střechy souvisí. Společnost Střechy Novák nabízí řešení na míru za výhodnou cenu. Představme si tedy podrobněji přímo realizaci střechy na klíč u zmiňované firmy.

Střecha na klíč

Zdroj obrázku: strechy-novak.cz

Jednoduchá poptávka a cenová kalkulace

Na počátku všeho je pochopitelně vaše poptávka. Vy pouze vyplníte formulář na webových stránkách zmiňované společnosti, zatelefonujete anebo zašlete email. Stavba či rekonstrukce střechy může rychle začít. Tedy alespoň z pohledu komunikace mezi vámi a firmou Střechy Novák. V krátkém časovém úseku obdržíte cenovou kalkulaci projektu, abyste věděli, jak vše vychází finančně.

Střecha na klíč

Zdroj obrázku: strechy-novak.cz

Zpracování projektu ve 3D a realizace

Jak rekonstrukce, tak i komplexní oprava střechy vyžadují maximálně profesionální přístup a důraz na detail. Zapomeňte na nepříjemná překvapení až po realizaci! Díky softwaru SEMA uvidíte vaši budoucí střechu ve 3D. Sami se tak budete moci podílet na doladění detailů projektu a případně vše konzultovat se specialisty. Až se vše doladí, dojde k podpisu smlouvy. Podle časového harmonogramu mohou začít jednotlivé činnosti. Jako první přijdou na řadu krovy. Ty vyrábí zmiňovaná společnost na kvalitních obráběcích CNC strojích značky Hundegger. Spolehnout se poté můžete na přesné navázání všech dalších činností včetně pokrytí povrchu střechy krytinou.

Střecha na klíč

Zdroj obrázku: strechy-novak.cz

Střecha pro každý objekt

Potřebovali byste střechu spíše pro větší objekt, popřípadě panelový dům? Pro střechy Praha, respektive společnost Střechy Novák, to není nejmenší problém. Realizuje mimo jiné také výstavbu podkrovních bytů. Za rok firma postaví více než 300 zbrusu nových střech. Přesvědčit se můžete v referencích na webu strechy-novak.cz.

Zdroj náhledového obrázku: strechy-novak.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *