Stavební technika

Stavba domu se neobejde bez spolehlivé stavební techniky

Chystáte se na rozsáhlejší rekonstrukci, případně na realizaci nové nemovitosti? Pak budete určitě potřebovat stavební techniku. V současné době je možné sehnat spousty strojů, jež jsou schopny dokonale usnadnit práci. Když si vyberete spolehlivou firmu, není problém zakoupit výhodně jakékoli mechanické pomocníky. Právě proto se zaměříme na nabídku společnosti TERRAMET, která se řadí mezi nejznámější prodejce stavební techniky u nás.

Stavební technika

Zdroj obrázku: terramet.cz

Certifikovaný specialista

V nabídce společnosti TERRAMET je špičková stavební technika, o čemž svědčí i mnohé certifikáty, jež se k ní vztahují. Veškeré výrobky nabízené touto firmou podléhají normě ISO 9001 a také evropskému certifikátu CE. V roce 2014 společnost získala certifikaci norského auditora DNV. Od roku 2005 splňuje velmi přísné normy ISO 9001:2008. V současnosti zajišťuje dovoz více než 3000 strojů značky JCB, 1600 kusů manipulační techniky a 950 kompresorů pojízdného charakteru.

Prodej a komplexní servis stavební techniky

Zmiňovaná firma nabízí jak prodej, tak i servis značkové stavební techniky. Jedná se především o stavební stroje JCB. Jmenovat bychom mohli hutnící techniku JCB Vibromax, gradem NOBAS anebo elektrocentrály značek ENDRESS a JCB. Zapomenout nemůžeme ani na dumpry BELL a pažení ALLROUND. Vybrat si zkrátka budete moci stroje přesně podle činnosti, již budete potřebovat vykonat.

Stroje JCB

Zdroj obrázku: terramet.cz

Rozvětvená obchodní síť

Firma je součástí velké skupiny TERRA mající zastoupení ve více než 10 zemích. V České republice má centrálu v Praze a pobočkami v několika velkých městech. Jedná se o České Budějovice, Ostravu, Teplice, Hradec Králové a v Modřice. Spolehnout se mimo prodej, záruční a pozáruční servis budete moci i na poradenské služby a vše, co se stavební technikou jakkoli souvisí. Ať už potřebujete pro svou stavbu nebo firmu jakékoli stroje, máte je mít, a to za výhodnou cenu.

Zdroj náhledového obrázku: terramet.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *