Obývací pokoj

Jak na výběr nábytku a bytových doplňků

Uvažujete o kompletní rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení, anebo o stavbě nového domu? Je-li tomu tak, měli byste se soustředit na výběr kvalitního stylového nábytku, který dokáže jakýkoli interiér dokonale oživit. I proto se vám pokusíme poradit, jaké nejdůležitější kusy nábytku byste měli mít. Možná i díky tomu si uděláte dokonalou představu o tom, do čeho budete investovat finanční prostředky. Půjdeme postupně místnost po místnosti a poukážeme na ty nejdůležitější záležitosti.

Stylová kuchyně

Nejdříve ze všeho je nezbytné vybavit dokonale kuchyni. Bez ní se totiž v novém nebude dát bydlet. Příprava pokrmů je nesmírně důležitá. V současné době jsou k dispozici nejrůznější typové sestavy kuchyňských linek, jež se vyznačují maximální elegancí a nízkou cenou. Většina lidí se ovšem rozhodne pro individuální řešení přímo na míru. Nechají si navrhnout celý interiér kuchyně a podle 3D modelu pak doladí vše, co je zapotřebí včetně spotřebičů, jež jsou nedílnou součástí kuchyňského prostoru. Možností je zkrátka hodně, tak proč jich nevyužít?

Obývací pokoj si zaslouží elegantní sedačku

Ústřední místností a srdcem celého interiéru je v každém případě obývací pokoj. Právě v něm trávíme velkou porci času a zveme si sem návštěvy. Základem tohoto pokoje musí být velká a pohodlná sedačka. V současnosti jsou k dispozici hodně zajímavé modely klasického typu, případně ve tvarech písmen U a L. Jinak není problém sehnat i levné obývací sestavy pro každého, které stojí často naproti sedací soupravě. Jejich součástí bývá televize. Vzhledově si je elegantně doladíte s ostatním nábytkem. Jestliže si nejste jisti volbou konkrétní obývací stěny nebo jakýmkoli jiným nábytkem, můžete se inspirovat na webu Perfektni-nabytek.cz, který nabízí spousty zajímavých nápadů a námětů.

A co ložnice?

Zapomínat ve spolehlivé výbavě nábytkem bychom neměli ani na ložnici. Je jasné, že hlavní pozornost bude směřovat směrem k bytelné posteli, nicméně je třeba myslet i na šatní skříně, případně šatnu. Výbornou volbou jsou zejména vestavné modely, které dokážou dokonale sednout do jakéhokoli interiéru ložnice. I díky nim budete mít tuto místnost precizně vybavenou se vším všudy. V ložnici by měla být také police nad postelí a zajímavé noční stolky.

Samolepky na zeď

Zdroj obrázku: samolepkynazdi.cz

Dekorace padnou kamkoli

Abychom se v interiéru svého domu cítili opravdu skvěle, vyplatí se vsadit na neotřelé dekorace, jež umí dát jakékoli místnosti další rozměr. Dnes se hodně uplatňují zejména moderní samolepky krásných světových míst. Při pohledu na ně se můžete kochat jakýmikoli destinacemi, respektive jejich zvláštnostmi a charakteristickými rysy. Pokud nevíte, kde se inspirovat, vyhledejte si katalog Samolepkynazdi.cz a jistě si něco vyberete. Nejrůznějších motivů je tady obrovské množství.

Zdroj náhledového obrázku: samolepkynazdi.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

One Ping

  1. Pingback: Moderní obývací stěny - 365living.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *