Rapier 2v1

Sprchový kout RAVAK Rapier: méně materiálu, více elegance

Vybavujete si momentálně koupelnu, přebíráte se velkým množstvím sprchových koutů a nemůžete si vybrat? Pokud ano, pak určitě nevynechejte pohled na sprchový kout RAVAK Rapier. Právě on v sobě totiž snoubí dokonalou eleganci v kombinaci s menším množstvím materiálu použitého na jeho výrobu. V koupelně můžete mít skutečně funkční sprchový kout, který bude vypadat zajímavě. Ostatně v následujících řádcích si tento kout rozebereme poněkud podrobněji.

Vybírejte vaničku dle vlastního přání

Důležitý je u tohoto sprchového koutu především výběr vaničky. Vybírat můžete hned z několika různých modelů. Jedná se o vaničky Tosca, Ronda, Elipso, Elipso PRO či Sabina. U poslední jmenované byste měli brát v potaz výšku sprchového koutu, která bude činit 232 centimetrů. Pojezdový mechanismus koutu je řešen v horních partiích, a to zdvojeným kolečkem. Vedení dveří je tak v kruhovém profilu naprosto pohodové. Pojezd se navíc vyznačuje niklkadmiovou úpravou zajišťující jeho dlouhou životnost.

ravak-rapier-nrkcp4-90

Zdroj obrázku: srovname.cz

Konstrukční řešení na jedničku

Z pohledu konstrukce je vynikající především fakt, že celkové provedení není nijak narušeno svislými výztuhami zevnitř. Vodicí profily jsou masivní a ukrývají v sobě 6 mm silná bezpečnostní skla. To může být v čirém provedení anebo v dekoru Grape zajišťujícím větší soukromí. Vše navíc ještě elegantně doplňuje ergonomicky laděné madlo.

Rapier 2

Zdroj obrázku: srovname.cz

Pohodová údržba koutu

U každého sprchového koutu je velmi důležitá údržba. Vodní kámen dokáže v negativním slova smyslu divy. Díky bočnímu mechanismu sprchového koutu Rapier lze pohodlně odklonit boční křídlo a klidně ho celé vyjmout ven. Výborný je i systém antiBlock zabraňující zkřížení spodních dílů. Sprchová skla mají na své povrchu neviditelnou vrstvu odpuzující vodu.

Parametry koutu RAVAK Rapier

–          rozměry: 875-895 x 875-895 mm

–          radius: 500mm

–          výška: 1900 mm

–          rozteč vstupu: 485 mm

–          provedení rámu: white- bílá barva

–          výplň: bezpečnostní sklo

–          dekor Transparent či Grape

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *