pivni-set

Pivní set jako improvizované i stabilní posezení

Máte již postavený domek a potřebujete vyřešit zahradní posezení? Pokud ano, pak se vám logicky nabízí celá řada možností. Nejprve byste si ale měli promyslet, zdali koupíte zahradní nábytek nastálo anebo jen jako provizorní posezení. Většina sedacích souprav se již kupuje napořád a stojí hodně peněz. V případě, že potřebujete pouze improvizované sezení anebo mobilní sedací soupravy, pak rozhodně stojí za to zvolit pivní sety. Právě ony totiž dokážou uspokojit mnohé požadavky na stylové a pohodlné posezení. V čem tedy tkví jejich výhody?

pivni-set2

Zdroj obrázku: pivniset.cz

Pivní set se představuje

Pokud nevíte, jak vlastně pivní sety vypadají, pak vězte, že se jedná o dvě lavice a jeden stůl, který se nápadně svou konstrukcí podobá právě lavicím. Základem lavic i stolu jsou vysoce kvalitní ohoblované smrkové desky. Posezení na nich je pochopitelně poněkud tvrdší, nicméně není problém si na lavici položit polstrování. Nohy lavic i stolů jsou tvořeny ocelovou sklopnou konstrukcí.

pivni-set3

Zdroj obrázku: pivniset.cz

Přeneste si posezení, kam potřebujete

Velkou výhodou pivních setů je především to, že jsou maximálně mobilní. Není problém konkrétní set přesunout dle potřeb kamkoli do zahradního prostoru dle vlastní potřeby. Ostatně ne nadarmo se využívají i na festivalech a letních veřejných akcích. Sklápění nohou u lavic i u samotného stolu je maximálně jednoduché a rychlé. Zvládne jej klidně i žena, která nemá tolik síly.

pivni-set4

Zdroj obrázku: pivniset.cz

Pozvat můžete i více lidí

Chcete-li uspořádat doma větší akci, pak budete potřebovat i hodně místa na sezení. Pivní sety jej zajistí dokonale. Ostatně na jednu lavici dlouhou 220 centimetrů se vleze bez potíží 4 až 5 lidí. Pokud tedy vezmeme v potaz celý set, tak u něj najde místo celkem 10 osob. Pro posezení pro 30 lidí vám tak budou stačit pouhé 3 pivní sety. Pořádná párty tak může bez problémů začít!

Zdroj náhledového obrázku: pivniset.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *