Regály na pneu

Správné uskladnění pneumatik: Zvolte ty správné regály

Doba přezouvání pneumatik je v plném proudu. Není se čemu divit, jelikož povinnost vyměnit letní gumy za zimní je třeba optimálně realizovat do konce měsíce října. Hovoří se ale o tom, že pokutován může být řidič vozu až v případě, že bude zastaven s letními koly na vozovce pokryté souvislou vrstvou sněhu. I proto spousta lidí otálí s přezouváním na pozdější dobu. Ať už to máte jakkoli, rozhodně nezapomínejte na vhodné uskladnění pneumatik. Podívejme se tedy na důvody, proč je třeba na uskladnění dbát a také na možnosti, které se vám nabízejí.

Pneumatiky mohou trpět

Jestliže necháte pneumatiky na zemi po dobu celé zimy po přezutí, mohou značně trpět, což se logicky projeví i na jejich kvalitě. Negativně na ně působí především sůl, která se na ně může dostat. Pokud přijedete s autem do garáže a voda z něj nateče na podlahu. Ta se pak jednoduše dostane až na povrch pneumatik, které může systematicky rozežírat. Pokud použijete pneuregály, rozhodně se vám to stát nemůže.

Jak vybírat regály na pneu?

Volba toho správného regálu nemusí být nijak výrazně náročná. Brát byste měli ohled na několik aspektů. Tím prvním je bytelnost použitého materiálu. Zapomeňte na dřevo, které může povolit pod tlakem vysoké hmotnosti a vlhkosti. Optimální je kov, který dokáže udržet i poměrně těžké pneumatiky na discích a vlhkost mu až tolik nevadí. Výbornou volbou jsou kvalitní regály na pneu od společnosti Regalsistem.

Policové regály na míru

Výbornou volbou jsou kvalitní policové regály určené přímo na pneumatiky od zmiňované společnosti. Jsou vyrobeny z kovu, který je povrchově upraven. Poskládat si je můžete klidně doma sami, a to bez šroubování. Regál na pneu bude samozřejmě bytelný a konstruovaný přímo na rozměry pneumatik. Využijete tak dokonale prostor ve vaší garáži.

Zdroj náhledového obrázku: regalsistem.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *