Prsten nasdum

Kam v domácnosti efektivně ukrýt šperky

Jestliže máte doma krásné šperky, pochopitelně nestojíte o to, aby se vám ztratily, respektive, aby je někdo ukradl. I proto byste se měli věnovat nalezení té nejefektivnější skrýše, která může existovat. K tomu, aby se vám to podařilo, byste měli chvilku přemýšlet jako zloděj a zkusit si vytipovat, kam by právě lupič svůj zrak nikdy nenamířil. Takovýchto míst je jistě hodně. My se vám v následujících řádcích pokusíme nastínit, kde je nejvhodnější cennosti schovávat, aby je nikdo kromě vás následně nenašel.

Trezor jako klasika

Jakousi nejtradičnější skrýší pro veškeré cennosti se stává trezor. Právě v jeho útrobách si budete moci bez větších potíží ukrýt své cennosti, a to klidně i ve větším množství. Záleží pochopitelně na tom, jak velký trezor si hodláte pořídit. Některé modely pojmou i skutečně maximálně objemné věci. Trezor je určitě vhodné přišroubovat ke zdi anebo jej kompletně integrovat. Drahé diamantové prsteny a ostatní věci ukryté uvnitř tak budou mnohem lépe chráněny.

Obvyklé neúčinné skrýše

Nejčastěji si lidé schovávají šperky a nejrůznější další cennosti do klasických zásuvek. V nich se ale nachází další množství nejrůznějších papírů a jiných věcí, mezi nimiž se mohou zmiňované šperky velmi jednoduše ztratit. Lidé si mnohdy ukrývají prsteny a náhrdelníky v krabičkách, jež jsou ale taktéž velmi malé a z očí mohou maximálně rychle zmizet.

Zajímavé netradiční tipy na ukrytí cenností

Vaše snubní prsteny a jiné cennosti nebudou zloději zcela určitě hledat v lednici. Právě tady si je můžete ukrýt v alobalu. Jen byste si je pak neměli splést s dalšími potravinami. Mnohdy se šperky ukrývají také v krabičkách od léků. Třeba neprůhledná tuba od aspirinu může sloužit k takovéto úschově naprosto luxusně. Schovat cennosti lze i v půdě rostliny, kterou máte na okně. Jen na skrýš nesmíte zapomenout.

Zdroj náhledového obrázku: eppi.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Kuba Odpovědět

    My jsme si doma žádné složité skrýše nevymýšleli a objednal jsem z doma-stylove.cz/ trezor a máme ho zabudovaný ve zdi. Manželka ho chtěla, aby si do něj mohla něco dát, ani nevím co, každopádně zatím je prázdný 😀 tak bude sloužit asi jen jako dekorace 😀 .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *