Nože Wusthof

Spolehlivé kuchyňské nože Wüsthof: Vyberte si z několika řad

Základem každé kuchyně musí být jednoznačně kvalitní nože. Když se ostatně kuchař seznamuje se svým královstvím, první, co hledá, jsou právě nože. Tedy v případě, že svou osobní sadu již nevlastní. V domácnosti by tomu mělo být nejinak. Pokud aktuálně hledáte kvalitní nože, na které se budete moci spolehnout, jste na správné adrese. Zaměříme se totiž na německé kované nože Wüsthof. V první řadě si tuto společnost představíme, následně popíšeme výhody těchto nožů a vybereme některé známé série.

Tradiční vysoce kvalitní nože

Společnost Wüsthof není na trhu žádným nováčkem. Založena byla již v roce 1817 v německém městečku Solingen. Právě tady se dnes nachází výroba těchto tradičních německých čepelí. Charakteristické jsou nejen vysokou kvalitou a mnohými inovativními materiály, ale také logem trojzubce symbolizujícího tři závody v Solingenu.

Nože Wusthof

Zdroj obrázku: bavimevarit.cz

V čem jsou nože Wüsthof výjimečné?

Tyto moderní kuchyňské nože se vyznačují hned několika přednostmi. Pro přehlednost je uvádíme v následujících odrážkách. Vyznačují se především:

  • extrémní ostrostí, jež se poměrně snadno udržuje,
  • specifickou legovanou ocelí,
  • absencí jakýchkoli vad výroby,
  • elegantním a bezpečným uložením čepele do rukojeti,
  • vysoce jakostní nerezovou čepelí.

Wüsthof Pro je řadou pro profesionály

Pokud chcete mít profesionální vybavení, sáhněte po řadě Wüsthof Pro. Nože se vyznačují uhlíkovou ocelí, jež dokáže odolat vůči barvení. Vynikající je i specifické dvouvrstvá rukojeť. Nože jsou samozřejmě certifikovány NSF.

Nože Wusthof

Zdroj obrázku: bavimevarit.cz

Wüsthof Gourmet

Naprosto přesnou laserovou technologií jsou vyřezány nože z řady Gourmet. V jejím rámci lze volit nože různého zaměření podobně jako u předešlé profi série. Nože Gourmet jsou charakteristické především tím, že se vyrábí z jednoho kusu slitiny chrom-molybdenového vanadu.

Kované modely Wüsthof Classic

Maximálně robustní a ostré. Přesně takto lze charakterizovat řadu Wüsthof Classic. Typické jsou ovšem také vyváženou konstrukcí, jež zamezí případným úrazům. Vybrat si lze až ze 70 různých tvarů nožů.

Zdroj náhledového obrázku: bavimevarit.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *