Aplikace Inspecto

INSPECTO: Inovativní aplikace, která ušetří revizním technikům spoustu času

Práce revizního technika je poměrně náročná a skládá se z celé řady specifických činností. Pracovat efektivně bez moderní techniky je dnes prakticky nemožné. Důležitý není ovšem jenom hardware. Myslet byste měli také na přehledný, rychlý a především přesný software. Pokud aktuálně tápete a nevíte, jaký se vyplatí, jste na správné adrese. Představíme vám totiž aplikaci INSPECTO.

Skutečně výkonný pomocník

Aplikace INSPECTO nyní obsahuje modul pro revize vyhrazených elektrických technických zařízení, který obsahuje oddíly Elektrické spotřebiče, Systém ochrany před bleskem nebo zařízení pro oblouková svařování či Elektrické stroje. Ve vývoji je další oddíl Elektroinstalace. V každém oddílu najdete specifické šablony, které jsou navrženy v souladu s platnými normami. Princip přednastavených postupů označovaný jako workflow je inovativní hlavně v zajištění optimálního sledu jednotlivých činností.

Aplikace Inspecto

Zdroj náhledového obrázku: inspecto.online

Pracujte s jistotou odkudkoli!

Revizní technik přímo na místě provede revizi a sestaví zprávu v přehledném prostředí aplikace INSPECTO. Učinit tak může pomocí tabletu nebo chytrého mobilního telefonu. Hotové revize může okamžitě odeslat online k podpisu. Ztráty dat se není třeba obávat, jelikož jsou uchována v cloudu díky Microsoft Azure.

Přehledný dashboard a Závadovník

Poté, co se revizní technik přihlásí, bude se velmi jednoduše orientovat na přehledném dashboardu. Tady si lze revize naplánovat, případně pokračovat v již rozdělaných pracích. V aplikaci je i specifická obsáhlá databáze závad nazvaná příznačně Závadovník. Jeho součástí jsou předem definované neshody a citace dle ČSN. Revizní technik může samozřejmě přidat fotografie a přesně zaznačit závady.

Kde INSPECTO zakoupit?

Oficiální předprodej bude zahájen nyní v září. K odběru newsletteru se jednoduše přihlásíte na inspecto.online. Získat můžete navíc bezplatnou instalaci speciální AMPER EDICE 2018.

Zdroj náhledového obrázku: inspecto.online

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *