Společnost Kovobel je jedním z největších výrobců skladových kontejnerů na míru

skladovací kontejnery

Přemýšlíte právě, že byste si pořídili zahradní přístřešek, kontejner na chov kuřat, mobilní sklad nebo třeba nenáročnou garáž? V tom případě nemusíte složitě shánět materiál, řemeslníky a utrácet kdovíkolik peněz. Proč je kontejner mnohem lepší volbou?

Na trhu od roku 1968

Výroba kontejnerů je hlavní specializací společnosti Kovobel již od roku 1968. Tito dodavatelé jsou jedineční v tom ohledu, že sami realizují návrh, konstrukci, doručení na vámi určené místo i finální úpravy na přání. To platí nejen pro české zákazníky, ale i zájemce ze všech ostatních koutů světa (například v Mexiku, Japonsku, Austrálii či USA).

Jejich skladový kontejner je vyrobený z odolného kovu, což s sebou přináší vysokou odolnost jak proti mechanickému namáhání, tak i veškerým živlům. Nemusíte se přitom spokojit pouze s holým kontejnerem. Můžete si jej nechat upravit přesně podle svých přání.

přístřešek na popelnice

Foto: Kovobel.cz

Na detailech záleží

Jak jsme již zmínili, skladovací kontejner se dá využít mnoha různými způsoby. Nejčastěji slouží jako kůlna, sklad tlakových lahví, přístřešek pro drůbež, mobilní sklad pro firmy nebo jako garáž pro automobil/motocykl. Záleží jen na tom, jaké úpravy si necháte udělat.

Jaké úpravy jsou vlastně možné? Typickým příkladem jsou dvoukřídlá vrata, stejně jako nájezdová plocha pro auto, boční dveře, dřevěná podlaha, regály pro uložení materiálu, okna či bezpečnostní závora na dveře.

Chcete vědět, v jakých rozměrech se dané kontejnery dodávají, co vše mohou obsahovat a kde je využijete? V tom případě se podívejte na webové stránky společnosti Kovobel, prohlédněte si přehlednou nabídku a poté si domluvte veškeré podrobnosti. Celý proces výroby je velmi rychlý, takže nemusíte čekat měsíce na finální doručení objednávky.

Náhledové foto: Kovobel.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.