Osvětlení EXX

Společnost EXX: Odborníci na interiérový design a osvětlení

Potřebujete navrhnout a následně zrealizovat zařízení interiéru vašeho nového nebo rekonstruovaného domu? Pokud ano a chcete mít vše ryze profesionální v rámci současných trendů, vyplatí se vsadit na specializovanou osvědčenou firmu nabízející v tomto ohledu komplexní služby. Výbornou volbou je společnost EXX, kterou si v následujících řádcích podrobně představíme.

Tradiční specialista na moderní řešení interiéru

EXX není na trhu žádným nováčkem. K jejímu založení došlo již v roce 1995. Za svými zády má skupinu Eurolux Group a.s., jejíž je nedílnou součástí. Mimo jiné disponuje také showroomy v Praze a Brně. Právě zde se můžete podívat na možnosti, jež se vám při realizaci vašeho nového bytu či domu nabízejí. Sami se přesvědčíte, že bydlet se dá maximálně funkčně a stylově. Zároveň je vám k dispozici zkušený tým architektů a designérů. Společnost EXX se věnuje i charitě, stala se zakladatelkou Nadace Leontinka, která již více než 10 let pomáhá dětem a lidem s postižením zraku.

Realizace interiérů i osvětlení ve všech segmentech

Uvažujete o rekonstrukci, resp. stavbě komerčního, rezidenčního či průmyslového prostoru ?

Pro EXX to není žádný problém. Zaměřuje se nejen na rodinné domy, ale především na rezidenční projekty, administrativní prostory či multifunkční a sportovní haly. Díky precizně zpracované 3D vizualizaci a pravidelným konzultacím s realizačním týmem budete mít naprostý přehled o tom, jak bude vše po dokončení vypadat.

Nedílnou součástí služeb je i návrh a realizace osvětlení s důrazem na aktuální trendy a moderní technologie, např. využívaní ekonomicky a ekologicky šetrných LED zdrojů .

Vzhledem k dvacetiletému know-how se společnost řadí k největším odborníkům na trhu. Nejedná se o pouze zajištění dostatečného množství světla, ale i o estetické dokreslení prostoru např. podsvícením určitých částí zařízení. V případě průmyslových a administrativních prostor je důležité splnění světelných parametrů daných normami. U velkých projektů je běžnou součástí nabídky zapůjčení vzorků svítidel, výpočet umělého osvětlení včetně kalkulovaných úspor a poskytnutí garance. Ve všech případech je ale prioritou individuální přístup a především spokojenost zákazníka.

Více informací o firmě včetně kontaktních míst se dočtete na stránce www.exx.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *