Skvělé možnosti nového bydlení v Praze 9

Městská část Praha 9 rozhodně patří mezi vynikající lokality určené k trvalému bydlení. Nabízí hned několik opravdu zajímavých oblastí, v nichž se nacházejí stávající anebo nové byty či domy. Občanská vybavenost dostupnost Prahy 9 je vynikající. Vybrat si můžete hned z několika zajímavých developerských projektů. Jmenovat bychom mohli například Harfa Park, Krásné Počenice anebo Park Hloubětín a dalším. Ostatně podívejme se na jednotlivé možnosti bydlení v Praze 9 podrobněji.

Byty v Hloubětíně

Pražský Hloubětín je nedílnou součástí Prahy 9, nicméně jeho podstatná část sahá do katastru Prahy 14 a kousek i do Prahy 10. Hloubětín je poměrně oblíbený zejména pro svůj přírodní charakter. Bydlet můžete přímo v srdci metropole obklopeni krásnými parky a všudypřítomnou zelení. Byty Hloubětín jsou k dispozici v různých variantách a je ryze na vás, kterou si vyberete.

Projekt Harfa Park

Moderní a stylové bydlení. Tak přesně takto lze charakterizovat projekt Harfa Park. Jedná se o bytový komplex, který momentálně vstupuje do šesté etapy. Jeho hlavním cílem je pochopitelně pohodové a příjemné bydlení. V nabídce tohoto projektu jsou byty v dispozičním členění od 1+ kk až po 4+ kk. Vybrat si budete moci klidně i byt o celkové ploše 110 m2. K bytovým jednotkám patří mimo jiné také balkon, lodžie, terasy a garážová stání. Projekt prezentuje celkem 116 bytů, které jsou řešeny opravdu komfortně. Bydlet tak můžete v podmínkách, jež budou doslova přepychové.

Krásné Počenice

Moderní a krásné byty Praha 9 nabídne i v Krásných Počenicích. V rámci developerského projektu jsou zde k dispozici energeticky úsporné domy. Jedná se o celkem čtyři velké bytové komplexy. Určitě není problém vybrat si tady také zajímavé bydlení. Dostupnost Krásných Počenic z centra Prahy je optimální.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *