Loreta Homes

Projekt Loreta Homes nabízí skvělé bydlení

Krásný nový dům u Prahy je snem velkého množství lidí. Dostupnost centra hlavního města a také nádherné bydlení v některé klidně lokalitě je možné bez větších problémů skloubit. Že nevíte jak? Rádi vám poradíme. Odpověď zní Loreta Homes Pyšely. Tento developerský projekt nabízí celkem 64 luxusních rodinných domků nedaleko Benešova. Atraktivní prostředí golfového hřiště v Posázaví vám doslova učaruje. Samozřejmostí je i dokonalá občanská vybavenost obce. Buďme tedy poněkud konkrétnější a podívejme se na bydlení nedaleko Benešova blíže.

Krásné domy se vším všudy

Již při pohledu do urbanistické studie zjistíte, že bydlení v této lokalitě bude naprosto pohodové a příjemné. K dispozici vám budou stavby na klíč v různém dispozičním řešení. Podlahová plocha u novostaveb se pohybuje od 130 do 196 m2. Veškeré domy splňují požadavky na nízkoenergetické bydlení. Jestliže si v rámci developerského projektu Loreta Homes zakoupíte některý z domů, vaše bydlení bude maximálně ekonomické.

Varianty domu Sydney a Tosca

Jestliže chcete využít bydlení v italském stylu, pak se vyplatí varianta domu Tosca. Ta poskytuje prostor a také skvělý design. Moc hezký je ale i typ Sydney. Ten patří mezi domy Loreta Homes, které jsou prostorově velmi dobře řešeny. Celková dispozice tohoto domu je 5 + kk. K domu patří také velmi prostorná terasa.

Loreta Homes interiér 2

Zdroj obrázku: bytyprodejpraha.cz

Varianty Benjamin a Miami

Originální pojetí nabízí dům Benjamin. Typický je zejména klasickou štítovou sedlovou střechou. Dispozičně je řešen jako 4+ kk. Poskytuje tak mnohem více prostoru než mnohé nové byty na prodej. Mezi přízemní variace se řadí i dům Miami. Ten svou kvalitou uspokojí taktéž i velmi náročné žadatele o nové bydlení. Užívat si v jeho interiéru budete moci opravdu příjemných chvilek. Limitováni nebudete vůbec ničím.

Zdroj náhledového obrázku: bytyprodejpraha.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *