Ručně šité matrace z koňských žíní pro pohodový spánek

Pohodový spánek a odpočinek vůbec nedílně patří do života každého z nás. Ostatně odpočatý člověk se pozná již na první pohled. Základem ničím nerušeného relaxu není pouze kvalitní postel, ale především matrace. Tu lze dnes volit ve spoustě různých materiálových provedení. Pokud chcete vsadit na vysokou kvalitu a přírodní materiály, vyplatí se matrace vyrobená z koňských žíní. Právě na ni se budeme soustředit v následujícím textu. Zcela jistě se tak dozvíte důvody, pro které se vyplatí si ji pořídit. Samozřejmě doporučíme i možnost výhodného nákupu tohoto typu matrace.

Renata-513x602

Složení matrace

Poměrně důležité je zmínit samotné složení matrace. Je vyrobena ze dvou základních typů tepelně upravených PUR pěn. Horní část matrace se tak dokáže efektivně přizpůsobit tvaru vašeho těla. Naopak spodní část bude maximálně tuhá a bude schopna pomoct ke skvělému rozložení tlaku na horní vrstvu. Střed matrace je tvořen právě koňskými žíněmi. Díky nim dochází k preciznímu odvodu vlhkosti a také přebytečného tepla. To je logicky taktéž nežádoucí.

Přizpůsobí se dokonale vašemu tělu

Vynikající je zejména maximální anatomie matrace. Ta se dokáže díky svému složení efektivně přizpůsobit individuálně každému člověku, Nezáleží na tom, jaká je jeho tělesná hmotnost. Zapomenout bychom neměli ani na moderní vzhled matrace a rozměry, které jsou kompaktní a padnou přímo na každou postel.

Special Horse-513x602

Kde nakoupit tyto kvalitní matrace

Pokud budete chtít sehnat kvalitní matrace, pak je výbornou volbou modernispani.cz. Práv tady můžete koupit prvotřídní matrace nejen zmiňovaného typu. Rozměry budete mít k dispozici přímo na míru tak, aby se konkrétní typ vešel do vaší postele. Vynikající je i fakt, že zboží je distribuováno expresně, takže na své nové matraci můžete spát za několik dní od realizace objednávky.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *