Sprchové kouty Imperial jako skvělá volba

Kvalitní sprchový kout si stoprocentně najde místo i ve vaší koupelně. Pokud nevíte, který si vybrat, určitě stojí za to inspirovat se. Třeba vás zaujme některý z modelů Imperial. Tyto sprchové kouty se vyznačují vysokou kvalitou a poměrně nízkou cenou. Podívejme se tedy na některé z modelů této značky.  Uvedeme si mimo jiné i možnost jejich velmi výhodné koupě. Na svém novém sprchovém koutu tak můžete ušetřit vcelku zajímavé peníze.

Sprchový kout Imperial VERA-1580-C

Sprchový kout VERA-1580-C potvrzuje fakt, že v jednoduchosti je síla. Vyroben je z těch nejmodernějších materiálů, jimiž jsou především chrom a také sklo s označením grape. Jeho součástí je i bytelná sprchová zástěna, které je zhotovena ze silného 5 mm skla. Pojezdová kolečka není problém rychle a efektivně vycvaknout a celý kout tak precizně vyčistit. Sprchová zástěna je mimo jiné vybavena i chromovými madly. Rám kouta je vyroben z leštěného hliníku.

Vera 1580 C Imperial

Sprchový kout Imperial VERA-3390-G

Sprchový kout VERA-3390-G se vyznačuje zejména bytelnou sprchovou zástěnou a také silným tónovaným sklem. To je tvrzené, takže nehrozí jeho jednoduché rozbití. Vynikající jsou i ostatní díly tohoto sprchového kouta, díky nimž si jej můžete pohodlně smontovat sami a velmi rychle. Akrylátová vanička disponuje ve svém rohu sedátkem, což zvyšuje pohodlí celého kompletu. Součástí sprchové zástěny jsou i chromová madla, která zaujmou již na první pohled.

P2726-600x600

Nakupujte za skvělé ceny

Pokud budete chtít ušetřit třeba na těchto vysoce kvalitních sprchových koutech, pak se vyplatí nákup a levna-koupelna.cz. Podívat se budete moci na recenze jednotlivých produktů a přečíst si o nich detaily. Samozřejmostí je mimo jiné také expresní dodání a možnost nákupu těch nejlevnějších sprchových koutů v České republice.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *