Skříně na míru

Skříně na míru: 5 mýtů, které mnozí považují za pravdu

Vybavujete aktuálně interiér nábytkem? Jestliže ano, stoprocentně budete přemýšlet o realizaci skříní a jiných doplňků. Možná jste to právě vy, kdo preferuje standardní nábytek a věří mýtům, jež se týkají řešení na míru. Z toho důvodu se soustředíme na 5 největších mýtů, které se běžně v souvislosti s nábytkem řešeným na míru skloňují. My je postupně všechny vyvrátíme.

Skříně na míru

Zdroj obrázku: gabon.cz

Jsou příliš drahé

Ano, za kvalitu si skutečně připlatíte a nábytek na míru není v tomto ohledu žádnou výjimkou. Počítejte s tím, že i když nakupujete standardní masivní skříň, případně jakostní nábytek z lamina, jeho cena bude také vysoká. U skříní na míru získáte jistotu, že do vašeho interiéru dokonale padnou.

Jejich výroba trvá dlouho

Je jasné, že skříně na míru si přímo nebudete moci koupit v kamenné prodejně a následně odvézt. Pokud si zakázku zadáte včas, budete mít vaši skříň hotovou během několika dní. Specializované firmy dokážou stlačit čas výroby skříně na úplné minimum.

Nabídnou málo úložného prostoru

Nesmysl! Právě naopak. Ve velkých vestavěných kompletech si budete moci úložný prostor uspořádat dle svých vlastních potřeb. Získáte jak spousty zásuvek, tak i šatní tyče a různé výsuvné systémy, jimiž mohou skříně na míru disponovat.

Vzhledově nijak nenadchnou

Design vestavěné skříně je jedinečný. Vybírat si lze z mnoha různých dekorů. Moc hezké jsou tradiční dřeviny typu buku, dubu nebo ořechu. Do kuchyně anebo předsíně ale není problém nechat si instalovat třeba model v dekoru slonové kosti. Působí velmi čistým a elegantním dojmem.

Skříně na míru

Zdroj obrázku: gabon.cz

Chybí jim ty správné doplňky

I tato věta je nepravdivá. Důkazem budiž třeba variace vyznačující se zrcadlem integrovaným přímo ve dveřích. Mnohdy je dokonce zrcadlo před celé jedny dveře. Jinak se můžete spolehnout na přítomnost různých háčků, zásuvek a dalších praktických záležitostí. Zvolit si je pochopitelně můžete dle své libosti v různém počtu.

Zdroj náhledového obrázku: gabon.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *