Skleněné tabule

Skleněná popisovací tabule: Optimální funkční součást vaší kanceláře

Prezentace vlastního sortimentu, postup jeho výroby a mnohé další záležitosti je zapotřebí konzultovat s celým týmem. Jen velmi složitě se pracuje skupině lidí u jedné obrazovky počítače, případně s kusem papíru. Flipchartové tabule jsou nestabilní a často dochází k roztržení papíru. O jejich vzhledu raději pomlčet. Mnohem efektivnější řešení představují skleněné popisovací tabule. Právě ony se stávají nedílnou součástí moderních kanceláří. Že jste o takovémto řešení doposud neslyšeli? Pak jste na správném místě. V následujících řádcích se na tento typ tabulí zaměříme podrobněji.

Skleněné tabule

Zdroj obrázku: glastetik.cz

Nedílná součást stěny

Skleněné popisovací tabule do kanceláře dokonale padnou. Montují se totiž přímo na stěnu a stávají se její nedílnou součástí. Vyrábějí se v různých barvách, takže nemusíte mít strach, že by ke konkrétní stěně tabule neladila, případně nevytvářela požadovaný kontrast. Tradičně se používá lesklá či matná bílá, nicméně volit lze i jiné odstíny.

Skleněné tabule

Zdroj obrázku: glastetik.cz

Elegantní využití magnetické síly

Velkou výhodou skleněné popisovací tabule je bezesporu i přítomnost pozinkovaného plechu. Tím se tabule podlepuje, a tak získává magnetickou sílu. Tu oceníte především při mazání, k němuž se využívá speciálního magnetu na sklo opatřeného mazací plochou.

Minimální údržba

To, co na tabuli napíšete, smažete velmi jednoduchým způsobem, a to na sucho. Stačí vám pouze hadřík, v ideálním případě zmiňovaný mazací magnet. Sehnat lze dokonce i takové, které dokáže držet i samotné fixy.

Hodí se nejen do kanceláří

Uvažovat o skleněné tabuli mohou nejen majitelé kancelářských prostor, ale třeba i ředitelé vzdělávacích institucí. Výborné jsou i na konference a jiná školicí místa, kde se bez názorné demonstrace a nákresů neobejdete.

Skleněné tabule

Zdroj obrázku: glastetik.cz

Specialisté vám tabuli expresně namontují

Společnost Glastetik, která vstoupila s tímto sortimentem na trh na počátku listopadu, se o vaši zakázku postará od A až po Z. Firma mající centrálu v Belgii využívá českých skláren. O vaši zakázku se jednak postarají špičkoví designéři a také samozřejmě montážníci, již tabuli umístí dle vašich představ.

Zdroj náhledového obrázku: glastetik.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *