Skladový kontejner se hodí nejen při stavbě

Pokud se rozhodnete pro stavbu nového domu, pak budete zcela jistě potřebovat stavební buňku. Právě ona bude představovat uzavřený prostor, kam bude možné uskladnit všechny potřeby a pomůcky, které budou se stavbou jakkoli souviset. Stavebních buněk se dnes prodává velké množství. Většina z nich ale stojí hodně peněz, anebo již po postavení domu nenaleznou to pravé využití. Pokud si ale koupíte skladový kontejner, můžete jednak ušetřit a jednak si jej potom nechat na zahradě jako zahradní kůlnu. Buďme tedy konkrétní a podívejme se na možnosti skladových kontejnerů podrobněji.

Jak vypadají skladové kontejnery

Podoba skladových kontejnerů se různí. Standardně jsou dodávány v délkách 2.25m, 3m, 4m, 5m a 6m. Každý z kontejnerů je vybavený klikou se zámkem a samozřejmostí jsou i dveře v jednokřídlém anebo dvoukřídlém provedení. Celý kontejner je možné složit tak, aby byl co nejskladnější a šlo jej pohodlně převážet. V již složené stavu s ním lze manipulovat za pomocí jeřábu anebo vysokozdvižného vozíku. Zavěšení je jednoduché, jelikož skladový kontejner disponuje jeřábovými úchyty v rozích.

skladov‚ kontejnery s dopravou

Zdroj obrázku: zásobniky.com

Multifunkční využití kontejnerů

Jen při přehlednost stojí za to vyjmenovat, za jakým účelem lze skladovací kontejnery využívat. Postupně tyto možnosti uvádíme v bodech.

–          ideální k uskladnění materiálu

–          uskladnění zboží ve firmě

–          stavební buňka

–          šatna, ideální možnosti převlékání

–          pro uložení barviv či jiných chemických látek

–          uskladnění plynových lahví

–          ke garážování automobilu

Nechte si vyrobit kontejner na míru

Skladové kontejnery si budete moci vybrat v mnoha různých podobách. Na zasobniky.com si zvolíte přesně takový, který vám bude vyhovovat. Na stavu postačí mnohdy menší buňka bez okna. Pokud ale chcete třeba zahradní domek, pak není potíž zvolit variantu s okny. Ta je logicky více prosvětlená. I tvarově máte možnost najít takový kontejner, který vám bude vyhovovat.

Zdroj náhledového obrázku: zásobniky.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.