Hobby vysavač Kärcher si své místo v domácnosti stoprocentně najde

Vysávání nepatří mezi zrovna dvakrát oblíbené činnosti. Pokud ale máte doma skvělého pomocníka v podobě kvalitního vysavače, pak není problém uklidit podlahovou plochu během několika málo minut. Při výběru vysavače byste měli skloubit vysokou kvalitu přístroje s přijatelnou cenou, což vám umožní tradiční výrobce úklidové techniky, jímž je společnost Kärcher. Podívejme se tedy na možnost nákupu vysavačů této značky, a to v několika různých podobách. Upozorníme přitom i na konkrétní typy, jež budou pochopitelně doplněny obrázky.

Nejčastěji využívané vysavače

V domácnosti se nejčastěji využívají hobby vysavače určené k suchému vysávání. Ty lze vybírat v několika variantách. Klasiku představují nejlevnější modely, které ovšem dosahují vysokého výkonu. Z takovýchto modelů bychom mohli jmenovat například multifunkční vysavač Kärcher MV 3 s nádobou na 17 litrů a patronovým filtrem. Skvělým pomocníkem je i  vysavač Kärcher VC 6100 oceněný na mnohých výstavách. Volit lze i robotické vysavače, o nichž jsme psali zde.

Multifunkční vysavač Kärcher MV 3Multifunkční vysavač Kärcher MV 3

Zdroj obrázku: rea-karcher.cz

Dokonalé mokré vysávání

V případě, že potřebujete podlahovou plochu precizně vyčistit i s pomocí vody, stojí za to využít vysavačů určených k mokrému vysávání. Výbornou volbou je Kärcher WD 5.220 M Steel Edition. Tento přístroj je vybaven sací hlavou, v níž je přímo umístěna filtrační patrona, která dokáže efektivně zachytit všechny nečistoty. Přeplnění vnitřní nádoby brání mechanický plovák. Vysávání s tímto modelem je vysoce efektivní a pohodlné.

Kärcher WD 5.220 M Steel EditionKärcher WD 5.220 M Steel Edition

Zdroj obrázku: rea-karcher.cz

Bič na popel a hrubé nečistoty

O tom, že vysavače Kärcher zvládnou bez problémů vysát i hrubé nečistoty a popel, nás přesvědčí model Kärcher AD 3.000. Tento přístroj s dokonalým sacím výkonem si poradit třeba s popelem z krbových kamen anebo vložek. Využít jej ale můžete klidně pro úklid venkovního grilu či topeniště. Vysávání s ním je jednoduché a vysoce efektivní.

Kärcher AD 3.000

Kärcher AD 3.000

Zdroj obrázku: rea-karcher.cz

Zdroj náhledového obrázku: rea-karcher.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.