Skladovací kontejnery: 5 tipů na jejich efektivní využití v domácnosti

Prostoru pro uskladnění různých věcí není v žádné domácnosti dostatek. Tento fakt potvrdí prakticky všichni majitelé rodinných domů, kteří nejčastěji odkládají různé věci pod střechu, případně je zakrývají plachtami. Vždyť i takové dřevo na topení, které potřebuje zhruba 2 roky schnout, musí být minimálně z horní strany chráněno před deštěm a sněhem. Velmi elegantní řešení představují skladovací kontejnery. Jejich pořízení není nákladné a mohou sloužit hned k několika účelům. My se na ně podíváme podrobněji a samozřejmě také doporučíme prodejce.

Přístřešek na dřevo

Skladovací kontejnery jsou vynikající především pro skladování dřeva. Díky nim nemusíte přemýšlet nad tím, jak konkrétní naskládanou hromadu zakrývat. Bez problémů si navíc dojdete přímo do kontejneru i za hodně chladného počasí, dřevo si pohodlně naskládáte do bedny a přinesete domů.

Garáž pro auto

Máte rodinný domek, u kterého není garáž? Především v zimních měsících to může být docela problém. Ne všem se chce každé ráno škrábat u auta okna. S mobilní garáží nic takového nehrozí. Jednoduše si skládací přístřešek na auto postavíte a auto do něj můžete po zimní měsíce parkovat.

Mobilní buňka pro zahradní nástroje

Zahradní nástroje vyžadují řádné uskladnění. Vždyť na takovou motorovou pilu nebo sekačku nemůže pršet. Navíc je nelze nechat venku, protože nikdy nevíte, kdo by vám tyto nástroje mohl ukrást. Skladovací kontejner si pohodlně uzpůsobíte tak, aby se tady daly nástroje jednoduše skladovat.

Zahradní přístřešek

Zastřešení popelnic

Možná namítnete, že popelnice jsou už dnes většinou plastové a ochranu před psím počasím nepotřebují. Přesto je pohodlnější, když odpadky vynášíte a dáváte do popelnice za deště tak, aby na vás nepršelo.

Přístřešek na popelnice

Přístřešek pro kola

Jízdní kola bývají často v garáži, kde je ale vcelku málo prostoru. Nejednou se stane, že se kvůli nim podře lak auta. Skladovací kontejner je pro kola ideálním řešením.

Kde si skladovací kontejnery pořídit?

Naším tipem je společnost KOVOBEL mající v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Vybrat si u ní můžete jak samotné montované skladové kontejnery, tak i veškeré příslušenství. Více informací najdete na www.kovobel.cz.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *