Neotřelé tipy pro vaši ložnici

Až jednu třetinu života trávíme spánkem. Během něj se naše tělo regeneruje, posiluje a zbavuje stresu. Ne nadarmo jsou lidé, kteří si nedopřávají dostatečně dlouhý a kvalitní odpočinek, více ohroženi vznikem depresí a dalších nepříjemných onemocnění.

Víte, jak na výběr kvalitní matrace?

Kvalitní matrace dokáže významně zkrátit dobu nutnou pro odpočinek. Tyto dva faktory nelze ničím nahradit. Kvalitu spánku neovlivníte tím, že prodloužíte dobu strávenou v posteli nebo se naspíte tzv. do zásoby. Základní kámen celého procesu je třeba hledat docela jinde. Chtějte matraci, kterou si můžete přizpůsobit jednoduše tím, že ji přeskládáte do požadované tvrdosti. Pokud chcete ušetřit, a přitom nepřistupovat na kompromisy ohledně kvality a provedení, vždy volte nákup přímo od výrobce.

Vyzkoušejte postel jako skříň

Postele s dutinou uvnitř, do které lze schovat sezónní věci nebo povlečení, jsou známé už dlouho. Díky zatuchlosti věcí způsobené delším uložením se ale velké oblibě netěší. Postele z masivu se speciálním úložným programem ale tímto nešvarem netrpí. Důmyslné odvětrávání a rafinované členění úložných prostor se efektivně postará o čistotu i svěžest uskladněných věcí. Navíc zaujmou svým jednoduchým elegantním designem i nezvyklou robustností. Jsou vysoké, takže se z nich pohodlně vstává a pokud je to třeba, dokáží se přizpůsobit na míru i velmi atypickému prostoru. A díky skrytým úložným prostorům můžete ze své ložnice vystěhovat nepotřebné skříňky a komody. Sami uvidíte, jak se vám bude potom lépe spát!

Jde přesně o ten typ nábytku, který si budou pochvalovat i příští generace. Přírodní celomasiv stačí pouze znovu přetřít nebo přelakovat a bude zase vypadat jako nový aniž by léty jakkoli ztratil na funkčnosti.

Zajištěno je i skryté ale velmi účinné odvětrávání matrací a nechybí ani pohodlný rošt, který je pro zdravý a klidný spánek stejně důležitý jako samotná postel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *