Shrnovací dveře

Shrnovací dveře: 3 důvody, které vás přesvědčí o jejich pořízení

Hodláte rekonstruovat dům, anebo jste aktuálně postavili nový? Pak zcela jistě budete uvažovat o pořízení a instalaci interiérových dveří. Na rozdíl od minulosti, kdy byly k dispozici pouze klasické modely, jež se otevíraly na stranu, můžete dnes volit hned několik variací. Potřebujete především ušetřit místo? Na dveře do stavebního pouzdra je třeba myslet předem. Jestliže už tedy máte dostavěno, nebo nehodláte bourat, vsaďte na dveře posuvné. Výhod nabídnou hned několik, my si postupně uvedeme 3 nejznámější.

1. Maximální úspora místa

Jestliže si pořizujete standardní dveře, musíte počítat s tím, že zhruba 1 m prostoru okolo musíte nechat volný. Dveře totiž potřebujete buď dovnitř, nebo ven otevírat. Shrnovací dveře jsou v tomto ohledu mnohem úspornější, jelikož se pouze odhrnují na jednu ze stran. Především do menších interiérů není lepší volby. Prostor uvnitř konkrétní místnost tak lze využít na maximum s tím, že vedle dveří může být třeba skříňka či cokoli jiného.

2. Elegantní design a minimální údržba

Shrnovací plastové dveře jsou designově velmi povedené. Volit je možné ze spousty zajímavých dekorů, které nápadně připomínají nejznámější dřeviny. K dispozici jsou ale i variace jednobarevné typické absencí jakékoli textury. PVC, z něhož jsou tyto dveře vyrobeny, je navíc odolné vůči mechanickému poškození. Údržba dveří je naprosto triviální. Stačí jenom čas od času přejet jejich povrch navlhčeným hadříkem. Vzhledově nadchnou, vždyť na https://montazdveri.cz/shrnovaci-dvere je k dispozici mnoho zajímavých modelů.

3. Uplatní se v jakékoli části interiéru

Moderní lamelové dveře jsou optimální jako předěl kuchyně a obývacího pokoje. Není ale problém umístit je i mezi předsíň a ostatní části interiéru. Samozřejmostí je u nich i izolace hluku z okolních prostor. Otevírání a je triviální a montáž rychlá. A na jakou společnost se při pořízení obrátit? Podívejte se na https://montazdveri.cz/, kde nabízejí komplexní služby od pořízení až po instalaci dveří.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *