Element Letňany exteriér

Luxusní dostupné bydlení v Praze: Nový bytový projekt Element Letňany

Bydlení v hlavním městě je dnes snem mnoha nejen mladých lidí. Jestliže i vy byste také chtěli žít v luxusním prostředí na dosah centra metropole, proměňte své sny v realitu. Naším tipem je nový bytový projekt Element Letňany nacházející se v Tupolevově ulici. V následujících řádcích se právě na něj zaměříme mnohem podrobněji. Aktuálně je celý projekt ve výstavbě, jejíž dokončení se plánuje na prosinec roku 2019. Do nového se zájemci mohou stěhovat od ledna roku 2020. V čem je tedy tento projekt výjimečný?

Element Letňany interiér

Byty o různých dispozicích

V rámci projektu Element Letňany se staví celkem 107 bytů. Vybírat si lze především menší byty, o něž je v poslední době enormní zájem. Jde o jednopokojové varianty s kuchyňským koutem o dispozici 1+kk. Volit je možné ale i větší byty 3+kk určené pro mladé rodiny. Jinak není problém spojit i oba dva tyto byty do jednoho, případně si dispozičně jednotku individuálně upravit dle aktuálních potřeb.

Moderní materiály samozřejmostí

Nové byty v Praze 9 se vyznačují mimo jiné také vysokou kvalitou spojenou s použitými materiály. Instalovány jsou bezprahové podlahové plochy, jejichž povrch tvoří plovoucí podlahy. V koupelnách lze volit buď z provedení charakteristického vanou, anebo menší místnosti se sprchovým koutem. V bytech jsou funkčně rozmístěny deskové radiátory, v koupelně se nachází tradiční otopný žebřík. Dispoziční řešení těchto nových bytů v Praze slibuje i dostatečné množství úložných prostor.

Element Letňany koupelna

V Letňanech to žije

V každém případě. Nedaleko samotného objektu se nachází známé obchodní centrum. Zajít si můžete pohodlně do multikina Cinema City. Rádi sportujete? Pak budete mít v blízkosti vašeho nového bydlení Aquacentrum Letňany Lagoon nebo multifunkční halu v rámci Sportcentra Praha. Samozřejmostí je i komplexní občanská vybavenost zahrnující školy, zdravotní střediska či restaurace. Do centra Prahy se podobně jako nových bytů na Praze 5 dostanete metrem, autobusy či autem. Tím jste v srdci Prahy za 20 minut.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *