Byty Praha 6

Luxusní byty v Praze: Podle čeho vybrat ten správný?

Chcete žít v místě, kde si lze pohodlně sehnat práci a mít k dispozici maximální možné vyžití? Pak se rozhodně vyplatí volit Prahu. Hlavní město je skutečně optimální volbou. Pokud máte strach z ruchu velkoměsta, smogu a dalších nepříjemností, můžete klidně obavy hodit stranou. Moderní bydlení v Praze lze najít v takové podobě, která vám bude plně vyhovovat a v podstatě ani nepoznáte, že žijete v metropoli. My se v následujících řádcích zaměříme na to, čím vším by se luxusní bydlení v Praze mělo vyznačovat.

Byty v Praze 6 exteriér

Optimální dispoziční řešení

Hodně důležité je především celkové řešení interiéru bytu. Ten by měl být rozčleněn na jednotlivé zóny, a to odpočinkovou, prostor pro přípravu pokrmů a stolování, případně dětskou část. Dispozice bytu volte především podle počtu osob, jež ho budou užívat. Výbornou volbou jsou mezonetové byty, kdy jsou efektivně odděleny jednotlivé části interiéru. Nezapomeňte ani na terasu, případně to, jestli k bytu náleží sklep, stání pro auto, případně garáž.

Správná lokalita a občanská vybavenost

Určit dbejte i na lokalitu, v níž se byt bude nacházet. Optimální jsou ty, jež jsou situovány mimo centrum hlavního města. Bydlet budete v podstatě podobně jako na venkově, nicméně z periferie to budete mít do centra metrem pouze několik minut. Bez problémů skloubíte jak pohodový život na čitém vzduchu, tak i potřebu dostat se co nejrychleji do zaměstnání. V místě bydliště by také měla být komplexní občanská vybavenost, tedy zdravotní centrum, vzdělávací instituce a dostatečné kulturní vyžití.

Nejmodernější materiály v interiéru i exteriéru

I na tuto skutečnost je zapotřebí dbát. Jedním z nejoblíbenějších materiálů je dnes bezesporu kámen. Přírodní obklady vypadají naprosto skvěle a jsou i funkční. Vsadit můžete i na některé jiné ryze přírodní záležitosti. Typické je kupříkladu dřevo, a to jak v masivní, tak i dýhové podobě. Podlahové plochy jsou mnohdy pokryty moderními vinylovými dílci. Moc hezky vypadají obložkové dveře v mnoha dřevěných dekorech. Výbornou volbou je také tvrzené sklo. To se může nacházet třeba za kuchyňskou linkou, pod bio krbem anebo kdekoli jinde.

Byty v Praze 6 interiér

Náš tip na luxusní byt v Praze

A na který byt vsadit? My doporučujeme mezonetový byt o dispozici 3+kk s terasou a výměrou 133,7 m² nacházející se v ulici Wuchterlova, v Praze 6  – Dejvicích. Situován je do jihovýchodní části upraveného náměstí ve vyhlášené rezidenční čtvrti. Dům byl postaven již v roce 1932 v duchu funkcionalismu. Aktuálně je zrekonstruován s důrazem na veškeré standardy moderního bydlení včetně velkých prosklených ploch a prostorné terasy. Prohlédnout si tento byt a mnohé další v Praze 6 můžete na https://www.psn.cz/nemovitosti/tag/prodej-bytu-praha-6.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *