Sháníte přístřešek na auto? Vsaďte na skládací skladovací kontejnery

Přístřešek na auto

Auto potřebuje garáž nebo přístřešek. Možná se vám zdá, že moderní auta už disponují takovou ochranou, že kryté stání není zapotřebí. Do jisté míry tomu tak je, nicméně přesto se vyplatí nenechat na vůz neustále pražit ostré sluníčko a padat sníh. Na jakémkoli povrchu se totiž změny počasí musí dříve či později projevit. Stavba garáže či přístřešku bývá nákladnou a zdlouhavou záležitostí. Tedy za předpokladu, že nezvolíte kovové skladovací kontejnery.

Praktický skladovací kontejner se vyplatí

Zapomeňte na jakoukoli zdlouhavou stavbu. Skladový kontejner představuje velmi elegantní a efektivní řešení. Montáž kontejneru je maximálně rychlá a pohodlná se vším všudy. Stejně tak ho můžete bez problémů demontovat a převézt jinam. Vše bude hotové za několik desítek minut. Sestavený kontejner lze přemístit za pomocí jeřábu nebo vysokozdvižného vozíku.

Přístřešek na auto

Foto: Kovobel

Kvalitní materiál a různé rozměry

Výroba kontejnerů podléhá nejpřísnějším kritériím. Jejich základ tvoří pozinkovaný plech. Výška kontejnerů činí 2,2 či 2,6 m. Jestliže vsadíte na nejmenší kontejner, budete mít k dispozici prostor 1 x 1,2 x 2,2 m. Největší už skýtá v poměru délka, šířka a výška celkem 6 x 2,2 x 2,6 m. Využití mají kontejnery samozřejmě multifunkční. Klasiku představují různé kůlny, buňky nebo dřevníky. Vynikající je ale i zmiňovaný přístřešek na auto.Přístřešek na auto

Foto: Kovobel

Kvalitní přístřešek na auto se vším všudy

Skladový kontejner může sloužit dlouhá léta jako vynikající přístřešek na auto. Budete mít ideální prostor pro ochranu vašeho čtyřkolového mazlíka. Parkovat v jeho útrobách můžete také čtyřkolku nebo vozík, případně cokoli jiného. Otevírání přístřešku je pohodlné, zajistí ho dvoukřídlé dveře. Pro pohodovější vstup do auta jsou k dispozici i dveře boční. Podlaha je dřevěná a vydrží opravdu hodně. Zapomenout nelze ani na ventilační mřížky a další důležité součásti přístřešku.

Náhledové foto: Kovobel

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.