Sedací vak

Sedací vaky a pytle: Stylové pohodlí i u vás doma

Když si představíme obývací pokoj, většinou se nám vybaví nábytek včetně dominantní sedací soupravy. Samozřejmostí je konferenční stolek. Už ale mnohdy zapomínáme na funkční doplňky a na oživení tohoto prostoru. Výborné možnosti nabízí sedací pytle a vaky. Za velmi solidní cenu můžete mít solitér, který oceníte nejen ve vašem obývacím pokoji. Podívejme se tedy, jaké možnosti nákupu se nabízejí. Samozřejmě doporučíme i prodejce majícího ve svém portfoliu zajímavé modely.

Sedací vaky

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

Proč právě sedací pytle?

Odpovědi na tuto otázku mohou být dvě. Tu první charakterizuje slovo pohodlí. Sezení na často vcelku tvrdých, nebo naopak příliš měkkých sedacích soupravách a křeslech není příliš pohodlné. Sedací vak vám vytvoří skvělý podklad, na který se natáhnete. Dokonale se přizpůsobí vašemu tělu a vy se budete cítit maximálně příjemně. Druhým důvodem bude stoprocentně design. Na rozdíl od pohovek je sedací pytel originální, takže na něm ihned spočine zrak příchozí osoby. Stejně tak jej budete vyhledávat i vy jako majitelé interiéru.

Sedací taburetky

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

Náplň a potah vaků

Určitě je vhodné zmínit se také o tom, čím je sedací vak vlastně naplněn. Jedná se o polystyrenový granulát, který je napěchován v samotném těle konkrétního provedení. Celý obal je opatřen důmyslně řešeným standardním zipem, jenž je většinou ještě přikryt klasickým suchým. Vnější část sedacího pytle či vaku tvoří kůže či koženka. Díky tomuto faktu se nemusíte obávat nijak náročné údržby. Bohatě postačí hadřík, voda a nějaký ten saponát.

Sedací vak fotbalový míč

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

Tvarově nekonečná rozmanitost

Z hlediska tvarů není třeba být nijak zbytečně skromný. Velmi oblíbené jsou sedací pytle ve tvaru fotbalového míče. Malí fotbalisti si je zamilují na první pohled. Do obývacího pokoje se spíše hodí tvar hruška ve spoustě barevných variací. Dokonce jsou k dispozici i malé taburetky naplněné polystyrenovými kuličkami. Možností je zkrátka obrovské množství a je jen na vás, abyste si vybrali. Dona-shop.cz nabízí spousty barevných i tvarových variací.

Zdroj náhledového obrázku: dona-shop.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *