domacipotreb-franta-cz_nadobi-teflon

Kuchyňské a domácí potřeby? Tak třeba… ORION

To máte nože, hrnce, pekáčky, pánve, škrabky… a spoustu dalších předmětů, které vám ulehčí život v domácnosti i kuchyni. Společnost ORION kompletně vybaví vaši kuchyni a domov všemi potřebnými předměty pro každodenní chod vaší domácnosti i pro speciální případy, jako je například nečekaná večeře a návštěva.

Společnost ORION? Tu neznám.

Kořeny společnosti ORION spadají do roku 1992 na okraj města Litomyšl a za dobu své existence se zařadila mezi přední velkoobchodníky v oblasti domácích potřeb. Tato česká firma se stále rozšiřuje, a tak je schopna svým zákazníkům zajistit kvalitní služby. Získejte spolehlivého partnera do kuchyně a domácnosti v rámci ČR se společností ORION.

Co ORION dělá?

Mezi hlavní činnosti společnosti ORION patří zejména vývoz a dovoz domácích potřeb. Díky své tradici a vazbám disponuje širokým sortimentem produktů, které získává jak od předních českých výrobců, tak od renomovaných producentů v rámci EU a dalších zemí. ORION nepůsobí jen v Česku, ale také na Slovensku a v Polsku.

Nabídka společnosti ORION – domácí potřeby

Hlavním segmentem jsou domácí potřeby, dále pak potřeby pro zahrádkáře a amatérské kuchtíky, doplňky do koupelny, pomůcky pro úklid, a dokonce také malé elektrospotřebiče. S velkou pravděpodobností doma vaříte s některou z obchodních značek ORION, například Tefal.

V kuchyni se nikdo z nás neobejde bez nožů, nůžek, kráječů, struhadel, pánví, poklic, hrnců, pečících forem, mís, odměrek, talířů, kořenek, sklenic, dóz… a takto bychom mohli pokračovat klidně celý článek. V oblasti domácích potřeb nabízí ORION například kartáče, žaluzie, odpadkové koše, žehlicí prkna, zkrátka vše, co potřebuje každá moderní domácnost.

ORION a její cíle

Spokojení zákazníci? To už je tak trochu klišé, ale kdo by se o to nesnažil? Díky poměru kvality a ceny (díky přímému dovozu) je to však přeci jen jednodušší. To vše doplňuje moderní design, takže se snadno vybavíte podle posledních trendů a stylově.

Mezi další přednosti společnosti ORION patří podpora domácích výrobců a našeho trhu, zejména v oblasti výrobků ze skla, plastu, nerezu a smaltu. ORION spolupracuje například s firmami JIHOKOV, české vykrajovačky a formičky Václav Smolík, český porcelán s tradicí Thun 1794, české nožířské závody KDS Sedlčany nebo české boritokřemičité sklo Kavalierglass.

domacipotreby-franta-cz_orion_-_domaci_potreby_pro_kazdeho-orion

Zdroj obrázku: elaterier.cz

Není nic snazšího, než vyzkoušet domácí potřeby od ORIONu na vlastní kůži (ale ne doslova), které společnost ORION přináší na tuzemský trh. Sami zjistíte, jak budete spokojeni. Váš nákup zvládnete rychle a jednoduše z pohodlí domova díky e-shopu na stránkách domacipotreby-franta.cz.

ORION a domácí potřeby od Franty

Každý z nás má své oblíbené kamenné prodejny nebo internetové obchody, kam se vrací pro nákup elektra, zájezdů nebo voucherů. V oblasti domácích potřeb ale možná budete trochu váhat. Zkuste například Domácí potřeby Franta a máte po starostech. Tato společnost je aktivní již od roku 1992 a za svoji dlouholetou tradici vybudovala již 2 prodejny. Jedna z nich se specializuje na domácí potřeby ORION a nachází se v Příbrami. Pro ostatní zájemce je k dispozici e-shop na stránkách www.domacipotreby-franta.cz či některá z kamenných prodejen. Vybírat můžete z ověřených českých i zahraničních značek, jako je například Tescoma, Orion, KDS Sedlčany, Belis, Blex, Leifheit, Toner, Porkert a spousta dalších známých výrobců. V případě zájmu je možné nechat si objednat kterýkoli produkt od společnosti Orion a to navíc s bonusy jako: věrnostní program, od 2500,- Kč doprava zdarma a další…

Zdroj náhledového obrázku: elaterier.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *