Sedací souprava

Sedací soupravy na míru: Luxus, který si můžete dopřát i vy

Co představuje nosnou část obývacího pokoje? Pochopitelně jeho vybavení. Jako první vám asi utkví zrak na sedací soupravě. Právě tato totiž svou dominací dokáže stoprocentně zaujmout. V současné době je k dispozici spousta různých variací sedaček, které se vyznačují jak neotřelým tvarem, tak i vzhledem a maximální funkčností. Pokud i vy uvažujete o sedací soupravě, nechte si ji zhotovit přímo na míru. Právě na výběr takovéto sedačky se zaměříme v následujících řádcích.

Sedací souprava

Efektivní využití interiéru

Hlavní předností sedací soupravy konstruované přímo na míru je bezesporu fakt, že dokáže prosto precizně využít prostor v obývacím pokoji. Pokud ji dáte do rohu, může jej kopírovat a ušetří spousty místa. Stejně tak se můžete i u klasické soupravy spolehnout na to, že nebude zaclánět při průchodu a dokonale se sladí s křesly, případně taburety. Většinou není ani problém rozvrhnout si její umístění i na 3D modelu obývacího pokoje. Sami rychle zjistíte, jestli bude v daném prostoru sedět.

Pohodlí i funkčnost

Moderní sedací soupravy na míru dokážou nabídnout maximální komfort. Konstrukce je řešena pomocí dřeva či kovu a výplně tvoří polyuretan nebo jiná umělá látka. Hovět si v nich budete jako v bavlnce. Nezapomínejte ani na funkční hledisko. Optimální volbou jsou rozkládací sedací soupravy, které nabízejí ještě další úložný prostor, případně vytažení lůžkové plochy pro přespání návštěv.

Sedací souprava

Elegantní sedací soupravy na míru

A co design? Ten je mnohdy již na prvním místě. Dbát se vyplatí nejen na tvar daného modelu, ale také na potahovou látku. Těch je dnes k dispozici spousta, přičemž velmi oblíbená je stále kůže. Jestliže ale raději vsadíte na odolnější materiál, vyberte si poněkud hrubší látku schopnou přečkat i působení domácích zvířat a malých dětí. Často jde o příplatkovou verzi, která se ale určitě vyplatí.

 

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback: Sedací soupravy z masivu v bezkonkurenčním provedení | Zprávy Dnes

  2. Pingback: Sedací soupravy na míru ladí s každým obývacím pokojem | Seznam Novinek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *