Sedací souprava

Sedací soupravy na míru: Luxus, který si můžete dopřát i vy

Co představuje nosnou část obývacího pokoje? Pochopitelně jeho vybavení. Jako první vám asi utkví zrak na sedací soupravě. Právě tato totiž svou dominací dokáže stoprocentně zaujmout. V současné době je k dispozici spousta různých variací sedaček, které se vyznačují jak neotřelým tvarem, tak i vzhledem a maximální funkčností. Pokud i vy uvažujete o sedací soupravě, nechte si ji zhotovit přímo na míru. Právě na výběr takovéto sedačky se zaměříme v následujících řádcích.

Sedací souprava

Zdroj obrázku: sedaci-soupravy-nabytek.cz

Efektivní využití interiéru

Hlavní předností sedací soupravy konstruované přímo na míru je bezesporu fakt, že dokáže prosto precizně využít prostor v obývacím pokoji. Pokud ji dáte do rohu, může jej kopírovat a ušetří spousty místa. Stejně tak se můžete i u klasické soupravy spolehnout na to, že nebude zaclánět při průchodu a dokonale se sladí s křesly, případně taburety. Většinou není ani problém rozvrhnout si její umístění i na 3D modelu obývacího pokoje. Sami rychle zjistíte, jestli bude v daném prostoru sedět.

Pohodlí i funkčnost

Moderní sedací soupravy na míru dokážou nabídnout maximální komfort. Konstrukce je řešena pomocí dřeva či kovu a výplně tvoří polyuretan nebo jiná umělá látka. Hovět si v nich budete jako v bavlnce. Nezapomínejte ani na funkční hledisko. Optimální volbou jsou rozkládací sedací soupravy, které nabízejí ještě další úložný prostor, případně vytažení lůžkové plochy pro přespání návštěv.

Sedací souprava

Zdroj obrázku: sedaci-soupravy-nabytek.cz

Elegantní sedací soupravy na míru

A co design? Ten je mnohdy již na prvním místě. Dbát se vyplatí nejen na tvar daného modelu, ale také na potahovou látku. Těch je dnes k dispozici spousta, přičemž velmi oblíbená je stále kůže. Jestliže ale raději vsadíte na odolnější materiál, vyberte si poněkud hrubší látku schopnou přečkat i působení domácích zvířat a malých dětí. Často jde o příplatkovou verzi, která se ale určitě vyplatí.

Zdroj náhledového obrázku: sedaci-soupravy-nabytek.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback: Sedací soupravy z masivu v bezkonkurenčním provedení | Zprávy Dnes

  2. Pingback: Sedací soupravy na míru ladí s každým obývacím pokojem | Seznam Novinek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *