Sedací souprava

Sedací souprava na míru

Máte problém s malým prostorem obývacího pokoje? Je váš byt atypický a nemůžete z široké nabídky vybrat tu správnou sedací soupravu, která by se místnosti hodila. Zaměřte se na výrobu sedací soupravy na míru. 

Pohovka jako nezbytná součást bytu

Sedací soupravy či jednoduché pohovky jsou v dnešní době nezbytnou součástí našich domovů. Ne však každá pohovka se hodí do každého interiéru, protože někdy jsme omezeni prostorem. Někdy dokonce musí být využitelná nejen k sezení, ale i spaní nebo jako úložný prostor. To pak volíme například sedací soupravy rozkládací. Jindy zase potřebuje sedací soupravu pro co největší počet lidí, protože máme velkou rodinu. V tomto případě vybíráme sedací soupravu do písmene U.

Spousta atypických požadavků

Jestliže máte na sedací soupravu více jak jeden požadavek, vyberte si výrobce, který vám umožní jakýkoliv rozměr pohovky dle vaší libosti. Existují totiž firmy, které se na atypické prvky u sedacích souprav specializují a vyrábí tak jedinečné produkty dle přání zákazníků. Vy přijdete s určitou představou, návrhem a architekt či návrhář určité firmy vám na 3D modelu v počítače ukáže, jak by váš návrh vypadal po zrealizování. Při výrobě se vždy řeší výška, hloubka a vlastnosti vámi vybraného materiálu. Samozřejmě také barva a styl. Je tedy jen na vás, co zvolíte. Můžete například vybírat koženou sedací soupravu nebo textilní provedení v různých barvách.

Kvalitní ruční výroba

Některé firmy se také specializují čistě na ruční výrobu.  U těchto výrobců budete mít záruku kvalitní práce i materiálu. Další výhodou ručně šitých pohovek je možnost přečalounění i po několika letech nebo výroba dalších dílů pohovky navíc. Ruční práce je samozřejmě více ocenitelná a tím pádem dražší než sériová. Pokud, ale chcete atypickou kvalitní pohovku, určitě se hodí investovat do ručně vyráběných výrobků. Někdy dokonce tyto firmy k produktům navíc nabízí záruční či pozáruční servis.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

K pohodovému bydlení nepotřebujete luxus. Stačí být jen spokojený. Třeba s málem. Zajímavosti z této oblasti vám ráda představím.

One Ping

  1. Pingback: Jakou sedačku zvolit, látkovou nebo koženou? - MestoZen.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *